Apartamenti Cagliari (4/6 pers.)


Šie brīvdienu apartamenti atrodas pašā Cagliari centrā pie Piazza Yenne. Apartamentos ir divas skaistas guļamistabas un plaša viesistaba ar divvietīgo dīvānu un virtuves stūrīti. Kopējā apartamentu platība ir 80 m2.  Apartamenti paredzēti 4-6 cilvēkiem.

Atrašanās vieta ir pats Cagliari centrs. Līdz Šopinga ielai un centrālajai vecpilsēts daļai, kurā atrodas daudzie restorāniņi ir 3 minūšu gājiens, 5 minūšu gājiens līdz autobusam, kas jūs aizvedīs uz Poetto pludmali, kā arī, ja esat ar savu auto, nepaies ne 7 minūtes, kad jau būsiet klāt pludmalē! Kaljārī 1.maijā notiek svarīgākie Sardīnijas svētki Sant’Efisio, kuru laikā notiek svētku gājiens, demonstrējot visu Sardīnijas reģionu tautas tērpus, rotas lietas, dejas un dziesmas. Šī apartamenta logi ir kā VIP loža, no kurienes var noskatīties dalībnieku svinīgo gājienu.

Apartamentos ir pieejams WiFi.

Cena vienai nedēļai ir sākot no 620 euro (atkarīgs no sezonas un cilvēku skaita).  Šis apartaments ir kombinējams kopā ar apartamantu Domitilla II un/vai Domitilla III.

ĪPAŠAIS RUDENS UN ZIEMAS MĒNEŠU PIEDĀVĀJUMS – Ja rezervējat divus apartamentus tiek piemērota 15% atlaide, ja visus 3 apartamentus – atlaide ir 20%! Atlaide ir spēkā no novembra līdz aprīlim!

Lai uzzinātu apartamentu pieejamību, lūdzu rakstiet man privāti uz bellasardinija@gmail.com

Šis ieraksts tika publicēts APARTAMENTU ĪRE ar birkām , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.