TANGO VAKARI CAGLIARI CENTRĀ VISAS VASARAS GARUMĀ


Tango CagliariInformēju visus tos, kas ceļo uz Sardīniju un ceļojuma programmā ir iekļauta arī Cagliari. Katru piektdienas vakaru sākot no plkst. 22:30 līdz pat vēlai naktij Roma ielas galā lielās reģionālās ēkas pagalmā notiek tango vakari. Tiek aicināti gan skatītāji, gan dejotāji. Tas ir publiskais pasākums, kas notiks līdz pat septembra beigām katru piektdienas vakaru un ir par velti.

Tie, kas dejot tango vēl neprot, bet grib to iemācīties plkst. 21:00 tajā pašā vietā, samaksājot 5 eiro, var apgūt pamatsoļus itāļu valodā (bet dejai jau valodu nevajag). Savukārt plkst. 21:45 notiek lekcija tiem, kam jau dejošanas iemaņas ir un grib tās atsvaidzināt.

Tāpat arī mazas tango dejotāju grupiņas var atrast uz Bastione sestdienas vakaros. Te katru gadu jūlijā notiek arī tango festivāls (pašlaik vēl precīzi datumi nav zināmi). Ja mākat un gribat dejot tango – droši pievienojieties!

Tango Festivāls

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.