BRĪVDIENAS SARDĪNIJĀ – 2015. gadam!


RYANAIR LIDOJUMI NO KAUŅAS UZ SARDĪNIJAS galvaspilsētu CAGLIARI atsāksies 2015.gada 30.martā! Šajā sezonā lidojumi būs pirmdienās un piektdienās!

 Noderīga informācija:

 • Brīvdienu mājas no jūnija līdz septembra beigām Sardīnijā bieži vien tiek izīrētas no sestdienas līdz sestdienai, kas neiekrīt Jūsu ielidošanas dienā, tāpēc šogad naktsmītnes atrast būs nedaudz grūtāk;
 • Sardīnijā “Last Minute” piedāvājumi praktiski nemēdz būt, tāpēc neatlieciet naktsmītņu meklēšanu uz pēdējo brīdi;
 • Lidmašīna Cagliari ielidos plkst. 22:50, tas nozīmē, ka daļa auto nomu prasīs papildus samaksu par ārpus darba laika apkalpošanu (no 20-30 euro);
 • Kamēr nokļūsiet līdz naktsmītnēm, būs jau pāri pusnaktij, neaizmirstiet brīdināt naktsmītņu saimniekus vai viesnīcu personālu par vēlo ierašanos. Var gadīties, ka daļa no viņiem arī prasīs papildus samaksu par Chek-in pēc pusnakts.

Lai ietaupītu Jūsu laiku, esmu sagatavojusi nelielu sarakstu ar tām Brīvdienu mājām salas Dienvidos, kurās var iečekoties jebkurā no nedēļas dienām. Tātad arī piektdienās un pirmdienās, kas Jums ir būtiski. Brīvdienu mājas Sardīnijā parasti izīrē uz nedēļu, tāpēc pērkot biļetes, ja domājat uz cik dienām lidot, droši brauciet uz nedēļu, nevis 5 dienām, jo īrējot brīvdienu mājas, appartamentus un villas, cenā nav gandrīz nekādas atšķirības. Brīvdienu māju un appartamentu piedāvājumus salas Ziemeļos, meklējiet sadaļā APARTMENT FOR RENT.

 Raksti man, ja:

 • vajag palīdzību, lai atrastu piemērotas naktsmītnes,
 • gribi iegādāties Nekustamo Īpašumu Sardīnijā,
 • vēlies iznomāt auto, moto, skūteri, buru jahtu un tml.,
 • gribi pieteikties zemūdens niršanai, folkloras vakaram, jogas nodarbībai, ekskursijai ar burinieku vai tml.,
 • vajag individuālo Ceļojuma maršrutu, lai ceļojumam būtu skaidrāks mērķis un tml.

Ja Jums ir kādi steidzami un svarīgi jautājumi, attiecībā par ceļojumu uz Sardīniju, lūdzu zvaniet man uz kontaktos norādīto tālruni.

Skats no villas

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, APARTAMENTU ĪRE ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to BRĪVDIENAS SARDĪNIJĀ – 2015. gadam!

 1. Maija saka:

  Ja pati nebūtu savām acīm redzējusi Sardīniju, būtu grūti noticēt, ka šī bilde ir īsta. Bet Sardīnija nudien tāda ir. Netveramas krāsas, simtiem toņu un smaržu, kā minēts vienā no jūsu rakstu nosaukumiem “1000 krāsu un 1000 smaržu sala” vai kaut kā tā. Sekoju jūsu mājas lapai jau 2 gadus. Paldies, ka dalaties skaistumā. Maija

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.