Interneta sakari Sardīnijā


 
Izīrējot kādu no brīvdienu mājām vai villām, viens no aktuālākajiem jautājumiem ir Vai mājā būs arī internets?! Jā un nē!
 
Šobrīd ceļošana pa Eiropu sakaru ziņā ir ļoti modernizēta, jo sarunas starp Eiropas valstīm ir par “mājas tarifu”, t.i. zvanus no Sardīnijas uz Latviju veicat par to pašu cenu. Braucot uz Sardīniju, kā labāko risinājumu internetam iesaku pieslēgt papildus GB pie sava LV operatora. Jo Sardīnijā interneta sakari ne tuvu nav tādi, kādus jūs esat pieraduši lietot Latvijā. Te 5* viesnīcās joprojām nevar nodrošināt klientus ar labiem interneta sakariem, kur nu vēl kaut kur starp kalniem un jūru parastās brīvdienu mājās tos var piedāvāt?! Viņi te joprojām lieto flešiņus, ko iesprauž datorā vai mazus mobilos rūterus, pie kura var pieslēgties 5-10 lietotāji, bet problēma ir tā, ka internetu reti kur ķer ļoti labi. Ceļojot pa salu, es nekad nezinu, kur mans TIM operators būs uz “labiem sakariem”. Pēc idejas vajadzētu būt tā, ja ir rūterītis to varētu vadāt līdzi auto un visur būtu internets, bet tā nav…
 
Kāpēc vislabāk lietot interneta pieslēgumu no Latvijas?
Jo ārzemju numurs vienmēr uzķer labāko IT operatoru. Cik reizes tā ir bijis, ka esmu kopā ar latviešiem, un kamēr viņi posto savas skaistās bildes instagramā, FB vai sūta draugiem un radiem, es garlaicībā sēžu un meditatīvās noskaņās skatos jūrā, jo mans telefons vienkārši neķer. Un bieži vien ir tā, ka ne vien neķer internetu, bet pat nevaru piezvanīt, tad nu labi vien ir, ka blakus ir kāds ar saviem ārzemju sakariem.
In-vacanza-con-iPhone-5-app-specifiche-per-le-nostre-vacanze-800x400-800x400
Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.