B&B ar baseinu 100 m no jūras pie Cagliari


Palīdzu draugiem izīrēt viņu nupat pabeigto villu, ko viņi piedāvā izīrēt gan kā B&B, t.i. atsevišķu istabu, gan arī visu villu kopā. Villa atrodas 20 km attālumā no Cagliari, 100 m attālumā no jūras un dažu km attālumā no daudzajām skaistajām Dienvidu krasta pludmalēm. Turpat netālu ir arī visi nepieciešamie pakalpojumi – restorāns, kafejnīca, autobusa pietura, augļu tirdziņš un tml.

Jau atverot vārtus vien aizraujas elpa:  tik skaisti iekopts dārzs, baseins ar elegantiem zviļņiem, pie ieejas ēkā ir atpūtas zona ar pītiem krēsliem. B&B ir vienkārši dievīgi skaists. Gaumīgs, elegants, viss baltā. Istabās ir piedomāts pie katra sīkuma un atturīga elegance jaušama ik uz soļa. Žalūzijas te atveras nospiežot pults pogu, un arī TV lēnām izslīd laukā no gultas kājgaļa nospiežot pulti. Vienkārši WOW! Tiem, kas mīl skaistumu visās tās izpausmes formās šī ir FANTASTISKA iespēja!

Villā ir 5 atsevišķas istabas, no kurām viena atrodas augšējā stāvā ar lielu terasi. Kā arī ir 2 atsevišķi numuriņi, tā saucamie Privacy, kas atrodas blakus villai. Katru rītu no plkst. 8:00 līdz 10:00 tiek pasniegtas brokastis. Kā arī šeit ir pieejams wifi par brīvu.

Par cik viņu lolojums tikai šobrīd tiek “palaists dzīvē”, viņi to piedāvā par ļoti labām cenām ar 30% atlaidi. Un es iesaku šo iespēju izmantot! Dubults bonuss ir tas, ka komplektā ar naktsmājām par izdevīgu cenu var izīrēt arī auto! Tiem, kas negrib ņemt auto, piedāvā transfēru., bet es, protams, vienmēr iesaku ņemt arī auto, jo Sardīnija ir pārāk skaista, lai paliktu neiepazīta!

Rakstiet man jebkurā jautājumā: lai uzzinātu cenas, kādas variācijas varam piedāvāt pēc formulas “Naktsmājas + auto”, pieejamos datumus un lai vaiktu rezervāciju šajā ļooooti skaistajā mājā!

 

 

 

 

 

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, APARTAMENTU ĪRE ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.