Piesakies ceļojumam “Ar jahtu Sardīnijas ūdeņos” 2020.gadā!


Ja arī tu esi no tiem cilvēkiem, kam patiktos ceļot ar jahtu, piedzīvot jaunas emocijas un paplašināt ceļojumu iespaidu horizontus, kas atšķiras no standarta ceļojumiem, zini, ka šogad vari pieteikties neaizmirstamam piedzīvojumam Sardīnijas ūdeņos, piestājot fantastiskās ostās un salās, t.i. – dodoties nedēļu garā ceļojumā ar jahtu kopā ar latviešu kapteini Oskaru Kokinu un nelielu grupiņu pozitīvi lādētu cilvēku. Ja vēlaties, varam arī saorganizēt šo izbraucienu tikai un vienīgi jūsu draugu grupai jūsu vēlamajos datumos.

Plānotais grafiks 2020.gada vasarai:

06.-13.jūnijs – Sardīnija (10 pers.)
13.-20.jūnijs – Sardīnija (līdz 8.pers.)
05.-12.septembris – Sardīnija (līdz 8.pers.)
Sardīnijā jahtas: Dufourt 520 Grand Large un Dufourt 460 (2019.gada Premium klase)

Kā pievienoties jahtu ceļojumam?

Sekojiet līdzi izliktajam organizēto jahtu braucieniem FB profilā vai rakstiet personīgi kapteinim Oskaram Kokinam https://www.facebook.com/CaptainOskars/ vai WhatApp ziņu uz nr. +37120409300 

Cik cilvēku jābūt, lai brauktu ar jahtu?

Lai jahtas brauciens būtu finansiāli adekvāts, vajadzētu vismaz 6 braucējus. Pieteikties var gan tie kas brauc vienatnē, gan divatā, gan ar bērniem vai lielākās kompānijās. Pilnām kompānijām iespējams noīrēt pašiem savu jahtu vai pat vairākas uz jūsu vēlamajiem datumiem, ja rezervācija tiek veikta laicīgi.

Kāds ceļojuma plāns sagaida? 

Kapteinis Oskars:“Pirmkārt, tas ir kārtīgs Chill Piedzīvojums, jūtamies brīvi, nepiespiesti un neierobežoti. Ļaujamies vēlmēm baudīt īstas brīvdienas! Neviens nekur neskrien un nesteidzas, bet tajā pašā laikā ir sava kārtība un viens otru respektējam. Brokastis un pusdienas gatavosim paši uz jahtas, savukārt vakariņas ēdīsim katru vakaru citā vietā, pēc pašu izvēles. Iespējams kādu nakti, izņēmuma kārtā, varam pavadīt “uz enkura” vai veikt noslēpumainu nakts pārgājienu. Saullēkts vai saulriets uz jahtas jūrā ir neaprakstāmi baudāms process. Peldēsimies un snorkelēsim atklātā jūrā un klusos kristāldzidros līcīšos, baudot sauli un dabu.Atslēgsimies no ikdienas un izvēdināsim galvu, sajutīsim brīvības garšu. Mācīsimies burāt un piedalīsimies jahtas pie/attauvošanā kā komanda.”

Pirmajā dienāRīgas lidostā visi satiekas un ar tiešo reisu dodas uz Olbiju Sardīnijā. Tur jūs sagaidīs transfērs, kas aizvedīs uz ostu, kapteinis saņems jahtu, visi iekārtosieties savās kajītēs un dosieties uz veikalu iepirkt pārtiku un dzērienus nedēļas ceļojumam. Pirmais iepazīšanās vakars norisēs uz jahtas. Fantastiska atmosfēra ostā, vīns, itāļu mūzika, pirmās sardu uzkodas u.t.t. Kā jau zinām, katra diena ir kā jauns sākums, tāpēc, lai arī šķietami pēc plāna viss šķiet paredzams visai nedēļai, tomēr katra dienas būs atšķirīga un pārsteigs ar jauniem piedzīvojumiem, jo īpaši vakara daļa katru vakaru citā ostā.No rītiem modīsieties, čiliņā pabrokastosiet, noskaidrosiet laika apstākļus un dosieties ķert vēju ar jahtu jūrā un līdz kādam jaukam līcim nopeldēties, snorkelēt un papusdienot. Kad zilais ūdens un saule apniks, dosieties tālāk uz jaunu ostu, kurā jāierodas līdz plkst.17:00. Katrs izbrauciens ilgs dažas stundas, lai visiem būtu komfortabli, arī tiem, kas nav nekad bijuši jūrā zem burām. Braucam tikai baudīt!Ierodoties ostās, kamēr kapteinis piereģistrēs jahtu, jūs visi kopā piekopsiet jahtu un sapucēsietiesiziešanai vakariņās. Tas būs jūsu brīvais laiks jauno zemju iekarošanai, un turpinājumā jautras kopīgas vakariņas ar Vidusjūras veltēm ostas vietējā krodziņā.

Pēdējā dienā ar nožēlu pamanīsiet, ka nedēļa jau ir paskrējusi. Sajutīsiet brīvdienu nogurumu un emociju piepildījumu, un neviļus sevi pieķersiet pie domas, ka jau sapņojiet par nākošo piedzīvojumu uz jahtas. Pēdējo dienu varēs pavadīt pēc izvēles, kurš grib, varēs doties šopingā iepirkt suvenīrus vai iemukt kādā no vecpilsētas ieliņām, kas grib varēs doties uz agrotūrismu izbaudīt sardu zemnieku nacionālo ēdienu.

Kam nav piemērots šis Piedzīvojums?

Tiem, kas nezin kas ir dzīvesprieks! Nīkuļiem un personām ar paaugstināta komforta prasībām un tiem, kas nav gatavi pārsteigumu piedzīvojumiem, lai sasniegtu jaunus horizontus.

Ko iegūsiet un kādas sekas no nedēļas Piedzīvojuma ar jahtām?

Iepazītas jaunas izjūtas un prasmes, paplašināts ceļojumu iespēju apmērs, sajusta atvaļinājuma īstā jēga, iespaidīgi izvēdināta galva, body&mind full restart, sorry.. +2kg neizbēgami, aizmirsts par kosmētiku un citiem mazsvarīgiem sīkumiem, iegūti jauni draugi un domubiedri, rodas nojauta, kas ir burāšana, jaunu emociju pārpildījums, atklājums un pārliecība, ka burāšana Sardīnijā ir viens no visdrošākajiem ceļojuma veidiem pasaulē. Nebūs nekāds pārsteigums, ja atgriežoties mājās, pieteiksieties uz jahtu kapteiņu kursiem.

Izmaksas(8 dienas / 7 naktis)
Iekļauts viss burāšanai (ļoti laba jauna jahta un drošības aprīkojums, gultasveļa, transfērs, ostu izmaksas, kapteiņa pakalpojumi, pārtika un dzērieni uz jahtas.

1200 Eur – 1 personai dzīvojot divatā kajītē
1800 Eur – 1 personai dzīvojot vienam kajītē
2200 Eur – 2 personas dzīvojot divatā kajītē

Pirmā iemaksa: 200 Eur
Piesakoties uz nākamo 2020.gada sezonu no 10% līdz 20% atlaide.
Noīrējot visu jahtu, īpaša cena.

Papildus izmaksas:
* avio biļetes Rīga-Olbija-Rīga no 198 Eur (iespējams iegādāties kā grupas lidojumu).
* Vakariņas krastā un citas izklaides krastā pēc pašu vēlēšanās.

Skaistums netverams

Galvenie mīti un patiesība par burāšanu:
Man ir jūras slimība un paliek slikti jau paskatoties uz ūdeni. Ceļojums ar jahtu nav priekš manis”

Atbild kapteinis Oskars:“Negribu 100% apgalvot, ka tas ir tikai galvā, noteikti ir daļa cilvēku, kas ar to nevar tikt galā, bet tā ir ļoti maza daļa. Pārsvarā tas tiešām ir tikai galvā, jo ir bijusi slikta pieredze. Kapteinim izvēloties maršrutu  ir jāņem vērā ne tikai laika apstākļi, bet arī kopīgais komandas veselības stāvoklis un kondīcija. Pirmajā dienā, ja tas nepieciešams, jādod komandas locekļiem adoptēties pie jūras, jo tās ir milzīgas emocijas, īpaši tiem, kuri burā pirmo reizi. Sardīnijā ir priekšroka ka var plānot īsus pāris stundu pārgājienus un viegli paslēpties no jebkuriem vējiem un viļņošanās. Ļoti labi palīdz pret sliktu dūšu nedaudz rums ar kolu vai sausa rupjmaize ar sāli. Ieteicams atrasties uz atvērta klāja un skatīties uz horizontu.”

“Kā es atradīšos un jutīšos nedēļu ar nepazīstamiem cilvēkiem uz vienas jahtas?! A ja nu nebūs kopīgas intereses un radīsies domstarpības?”

 Atbild kapteinis Oskars:Te varu pilnībā nomierināt. Ikviens, kas izvēlas tādu ceļojumu, vēlas labi atpūsties pa maksimumu. Uz jahtas notiek sacensība “kurš vairāk izbaudīs ceļojumu” un neviens nevēlas sabojāt to ne sev , ne citiem, tāpēc ātri vien visi sapazīstas, “pietrinas” un jau pirmajā vakarā uz jahtas notiek mistisks “blow mind” un rodas sajūta ka visi sen jau ir pazīstami un katram ir iedalīta sava loma šīm brīvdienām jahtas komandā un uz borta, un visi ar to rēķinās. Tas nav salīdzināms ne ar kūrortu , ne ar ekskursiju ceļojumiem. Tas ir kas cits – maģisks kosmisks ceļojums pilns ar baudpilniem piedzīvojumiem Sardīnijā, kur katru dienu no jauna saki sev: “Šis ir fantastiskākais skats, ko esmu redzējis un piedzīvojis!”

Kapteinis Oskars nevar vien sagaidīt Tavu zvanu vai WhatApp ziņu uz nr. +37120409300

Šeit vari pieteikties ceļojumam vai uzdot interesējošos jautājumus.

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.