Kundalini Jogas retrīts Sardīnijā 2020.gadā!


Laimes stāvoklis mājo katra Cilvēka Dvēselē, un tas, kā mēs jūtamies iekšēji atspoguļojas apkārtējā vidē un līdzcilvēkos!   

Dievīgā Sardīnijas jūra

Joga ir veids kā radīt harmoniju starp fizisko ķermeni, prātu un Dvēseli. Lai kādas problēmas tevi nomāc – partner attiecībās, darbā, ģimenē vai sevis meklējumos, zini, ka to visu var sakārtot un turpmāko dzīvi dzīvot saskaņā ar sevi un apkārtējo pasauli! Mēs esam enerģija. Mēs viens otru sajūtam pēc vibrācijām – vai nu ir, vai nav, un tādejādi pievelkamies viens otram, rezonējam viens ar otru, iemīlamies, dusmojamies un visas mūsu domas un emocijas uzkrājas mūsu ķermenī. Joga māca kā sakārtot savu enerģētisko lauku, lai pievilktu pozitīvās vibrācijas. Un Sardīnijas Zeme ar savu tīro un gaišo auru, ar savu harmonisko vibrāciju Sevis meklētājiem ir īsta Paradīze! ❤

Nedēļa Laimes Sardīnijā notiks šādos datumos:
1) no 16 – 23.maijam (sk. info par lidojumu);
2) no 6. – 13.jūnijam;
3) no 19. – 6.septembrim;
4) no 10. – 17.oktobrim.
** Datumus var nedaudz pabīdīt. Kāds var atlidot dienu ātrāk vai dienu vēlāk.

Programmā:
* Ekskursijas. Kopā ceļosim un baudīsim Sardīnijas Dienvidus, iepazīsiet galvaspilsētas Cagliari burvību, atklāsiet daudzas skaistas pludmales, dosimies nelielā trekingā, baudīsim labu vīnu un veselīgo Vidusjūras virtuvi. Kā es vienmēr mēdzu teikt – dosimies DZĪVĒ!
* Sardīnija JŪRA! Rīta, dienas un vakara peldes kristāldzidrajā ūdenī un D vitamīna uzņemšana laiski zvilnējot pludmalē.

Harmonija Sevī un Dabā

* Kundalini jogas nodarbības – pareiza elpošana, vingojumu kompleksi, kas palīdzēs sakārtot enerģētisko lauku, sazemēsimies ar māti Zemi, pastrādāsim ar seksuālās enerģijas centru, aktivizēsim Gribasspēku, atvērsim Sirdi mīlestībai un piedošanai, patīrīsim karmu, pastrādāsim uz Sevis izpausmes kanālu (kakla čakra ir ļoti nozīmīgs enerģētiskais centrs, ko cilvēki baidās “palaist brīvībā”, jo negrib būt slikti, nesaprasti vai nesadzirdēti) un caur meditācijām savienosimies ar Visumu! Visums ir mūsu Dvēseles mājas. ❤ Es pati jogu uzsāku praktizēt 2012.gadā. Šeit variet izlasīt kā sākās mans ceļš Atklāsme par Kundalini jogu.

* Sarunas par dzīvi. Parunāsim par to, kā no jogas skatījuma cilvēks redz ārpasauli. Kā atpazīt savu Dvēseli un kā palikt ar to kontaktā vienmēr? Kāpēc esam atnākuši tieši uz šo Zemi, šajā ģimenē, kāpēc esam izvēlējušies tieši šo partneri, kāpēc vienam ir bērni, otram nav, kāpēc mēs slimojam, kas ir bailes, kā izdziedēties no veģetatīvās distonijas u.t.t. Kā mūs ietekmē Negatīvais prāts, Pozitīvais prāts un kāpēc vajadzētu tiekties dzīvot ar Neitrālo prāta stāvokli?
* Atpūta! Laiks Sev un jaunas draudzības veidošanai!

Kas jāņem līdzi?
* Jogas nodarbībām baltas drēbes.
* Slēgti apavi trekingam.
* Peldkostīms, saules brilles, sauļošanās krēms.
* Stalaktītu alā ir +12 grādi, tātad kaut kas piemērots.

Kāda ir Laimes nedēļas cena? 🙂
* Aviobiļetes ir jāpērk pašiem. (Ir dažādi veidi kā sakombinēt lidojumus, jo uz Cagliari tiešo reisu nav, bet to visu izrunāsim privāti). Ar Ryanair cenas ir sākot no 160 eiro.
* Dzīvošana, transfērs un ēšana ir 450 eiro.
* Jogas lekcijas nedēļai 90 eiro.
* Ekskursijas un izklaides iespējas par atsevišķu samaksu, jo izvēle vienmēr paliks jūsu ziņā – braukt vai nebraukt. 
* Brokastis un vieglas pusdienas ir iekļautas cenā. Vakariņas restorānos būs uz katra paša rēķina. Būtu grēks, esot Itālijā, atturēties no jūras veltēm, garšīgajām picām u.t.t.

Tikai caur citiem mēs iepazīstam paši Sevi

Tātad, sanāk 540 eiro + aviobiļetes, dienas ekskursijas un vakariņas (vienam tās var izmaksāt 10 eiro, citam 40 eiro, viss ir atkarīgs no vēlmēm). Pirmā iemaksa ir 300 eiro, otro daļu jānomaksā 2 nedēļas līdz ceļojumam. Par to visu sīkāk, pēc jūsu pieteikšanās!

Pieteikšanās anketā lūdzu norādiet, ja gadījumā esat Kundalini jogas pasniedzējs. Tas būtu brīnišķīgi – apvienoties! Tas ir mans sapnītis! Un pārbaudiet kārtīgi, vai e-pasts ir norādīts precīzi. Ja nesaņemat no manis atbildi 3 dienu laikā, parsūtiet lūdzu pieteikumu uz: bellasardinija@gmail.com

 

Citāts | Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI, JOGA ar birkām , , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.