Kundalini Jogas nodarbības Online kopā ar Bella Sardīnija


Maija mēneša burvība ir, ka OnLine jogas nodarbībām varēsiet pieslēgties no jebkuras vietas dabā. Sāksies siltais laiciņš, tāpēc, tā vietā, lai paliktu mājās, paņem paklājiņu padusē un dodies kaut kur pie dabas.

Praktizējot jogu pie Dabas, saskaņa pašiem ar sevi šajā nebeidzamajā Visuma telpā ir izjūtama vēl patiesāk un dziļāk.

Ar aprīļa mēnesi uzsāku vadīt Kundalini jogas nodarbības Online. Atsaucība bija neticami liela, jo cilvēkiem šis laiks ir pārmaiņu laiks, sevis izpratnes laiks un jau pirmo bezmaksas nodarbību laikā daudzi sāka izjust pārmaiņas savā ķermenī, domās, attieksmē pret dzīvi, kļuva mierīgāki, nosvērtāki un mīlestības pilnāki arī attiecībās ar apkārtējiem

NODARBĪBU LAIKI MAIJĀ:

PIRMDIENĀS un TREŠDIENĀS plkst. 19:00 vakarā.
OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS plkst. 10:00 no rīta.
KATRU OTRO SESTDIENU plkst. 10:00 no rīta. (Būs trīs sestdienu nodarbības 2., 16., 30.maijā)

Nodarbības ilgums ir 90 min.

CENAS:
*
Atsevišķa nodarbība: 8 eiro.
*
Abonements MAIJA mēnesim: 60 eiro. Variet piedalīties nodarbībās gan no rīta, gan vakarā.
* Individuālā nodarbība: 20 eiro. Tās priekšrocība ir 100% pilna atdeve strādājot viens pret viens un jums piemērotā laikā. Te, protams, ir daudzi plusi, jo sekoju līdzi jūsu pozas pareizībai, elpošanas tehnikai un tml. Nodarbības ilgums: 60 min.

* Nestrādājošiem jauniešiem un studentiem uz visu ir 50% atlaide.

PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM !

Ja jogu praktizē pāris, kas ir attiecībās, t.i. Sieviete + Vīrietis, tad abonementa cena abiem kopā ir 90 eiro. Tā ir unikāla pieredze, gan vīrietim, gan sievietei praktizēt jogu kopā, jo garīgā izaugsme procesa gaitā ir neizbēgama, un nav nekā labāka, kā “augt” abiem kopā. Nodarbībās nav jāpiedalās kopā, ja, piemēram, vīrs pa dienu strādā var pievienoties tikai vakarā…

APMAKSAS KĀRTĪBA:

Apmaksu var veikt caur PayPal izmanojot manu e-mail: bellasardinija@gmail.com vai uz Revolut kontu (kam ir Revolut karte, tas var veikt apmaksu caur konaktiem):
Olita Supe
Revolut
IBAN: GB12REVO00997012291021
SWIFT: REVOGB21

Iegādājoties abonementu, pēc apmaksas veikšanas, atsūtiet man lūdzu privātu ziņu whatsapp +393472735976 ar teksu MAIJS.

Tie, kas vingros pa dienām, veicot apmaksu atsūtiet lūdzu ziņu ar tekstu, piemēram: OTRDIENA, SESTDIENA vai tml. Apmaksa jāveic dienu iepriekš vai vismaz stundu pirms nodarbības.

Lūk, rezultāti. Mans ķermenis ir piedzīvojis 8 lūzumus un smagas traumas, bet ar pareizu pieeju viss ir ārstējams.

Kundalini joga ietver sevī Fiziskās izturības vingrojumus, Elpošanas tehnikas, Meditācijas un sakārto mūsu Endokrīno sistēmu. Nodarbību laikā mēs strādājam uz visiem enerģētiskajiem centriem (čakrām), sākot no apakšas – sazemēšanās, sesksuālā enerģija, mugurkaula sakārtošana, prānas un apānas līdzsvarošana (kas ļauj tīri plūst jūsu dzīvības enerģijai, bet lai tā brīvi plūstu ir arī jāsaprot, kā izvadīt visu lieko un nevajadzīgo), strādājam uz zarnu un gremošanas sistēmu, tad uz mūsu gribasspēku (nabas centrs, kas daudziem ir vājais punkts), uz sirds centru, kaklu, kas ir mūsu izpausmes kanāls un daudziem tas ir aizvērts, uz intuīcijas attīstīšanu u.tml. Katra nodarbība ir unikāla un netkārtojama. Kāda ir aktīvāka, kāda mierīgāka. Viss tieši tā, lai mūsu ķermenis, prāts un Dvēsele būtu harmonijā. Jogu var praktizēt jebkur, jebkurā vecumā un ar jebkādam veselības problēmām!

Gaidu satikšanos ar katru no Jums! Vispirms Online un tad jau arī kaut kad pavisam drīz Dzīvē!

Sat Nam.
Jūsu Jiwan Sadhana Kaur

Te var izlasīt rakstu, kādi bija mani pirmie iespaidi par jogu un spiežot uz šo linku FaceBook zem fotogrāfijām var izlasīt vairāk, kāpēc es pati pievērsos šai jogai un kā tas ir mainījis manu veselību un domāšanu:
https://www.facebook.com/Bellasardinijacom/posts/1399777856875100

Ja ir kādi jautājumi, jautājiet zemāk pievienotajā laukumā.

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI, JOGA ar birkām , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.