ES ESMU SIEVIETE ❤️


Buongiorno mīļās, skaistās un Dievišķās Būtnes

Šovakar paņem stundiņu laika tikai un vienīgi SEV un tiekamies plkst. 19:00

Viena no sievietes unikālajām un brīnišķīgajām īpašībām ir jaunas dzīvības radīšana. Mums Sievietēm ir dota svētība sazināties ar dievišķās Mātes smalko enerģiju, t.i. savas sievišķās enerģijas bezgalīgo radošo spēku… pamodinot sevī Shakti enerģiju. Šovakar no sirds uz sirdi mēs dalīsimies ar Sievišķo enerģiju, kas mīt katrā no mums.

Šīs stundas laikā apgūsim nelielu vingrojumu kompleksu (krija) seksuālās enerģijas līdzsvarošanai, reproduktīvās un hormonālās sistēmas sakārtošanai, stresa atbrīvošanai, pakustināsim muguriņu, lai to visu varētu pēc tam praktizēt arī vienatnē. Un nodarbības beigās būs brīnišķīgā Adi Shakti meditācija.

Nav svarīgi cik Tev ir gadi, ne tas, cik lokana esi, vai kādreiz esi jogojusi. Nav svarīga tava matu krāsa, nacionalitāte, sociālais stāvoklis vai svars… ir svarīgi tas, ka TU ESI SIEVIETE un tas, ka tu gribi ne tikai ņemt, bet arī dalīties ar pasauli Mīlestībā! 

Zoom pieslēgšanās links: https://us02web.zoom.us/j/81220347823?pwd=R29hMjUxSDJYQUlTeWVpeko3cXppdz09 (parole nav nepieciešama).

Mantra: youtube.com/watch?v=omem8I353HA

Vārdi: Adi Shakti, Adi Shakti, Adi Shakti, Namo, Namo – Sarab Shakti, Sarab Shakti, Sarab Shakti, Namo, Namo – Pritam Bagvati, Pritam Bagvati, Pritam Bagvati, Namo, Namo – Kundalini Mata Shakti, Mata Shakti, Namo, Namo

Mantru ļoti ieteicams pieslēgt no citas ierīces. Ja nodarbību skatieties caur datoru, TV vai iPad, tad mantru atveriet uz telefona. Pievienoju YouTube versiju, bet varat to sev atrast Spotify vai jebkādā citā versijā.

Kustības meditācijas laikā

Tiekamies vakarā!

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.