MANTRU MEDITĀCIJAS VAKARS


14.maijā plkst. 19:00 notiks MANTRU Meditācijas vakars par Ziedojumiem

Kas ir Mantra? Skaņas un zilbju vibrācija, kas mūs dziedē dziļākajos šūnu līmeņos. Tā ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas dziedina ķermeni, prātu un Dvēseli. Mantra maina cilvēka apziņu un pietuvina to Gaismas kanālam.

Mums mutē ir 84 meridiānu punkti, kuriem skaroties klāt ar mēli mēs regulējam smadzeņu, emocionālo un fizioloģisko darbību. Mantras ir vibrāciju frekvences, kas rada viļņus smadzeņu darbībā, visās 7 čakrās un auras laukā.

Meditācijas vakarā būs vairākas mantras, kas būs apvienotas ar Meditāciju. Jūsu uzdevums būs vai nu vibrēt, vai nu dziedāt no visas sirds, vai nu ļaut, lai mantra pati veic savu darbiņu jūsu dziļākajos šūnu līmeņos. 

Kundalini jogā ir mantras, kas jādzied, ir mantras, kas jāvibrē, ir mantras, kas strādā caur klusumu vai tikai caur elpošanu. Ir mantras, kas liek izraudāt sāpes un ciešanas, kas guļ cilvēkā gadu desmitiem ilgi, ir mantras, kas lieka raudāt dziļas un patiesas prieka asaras, ir mantras, kuras laikā tu beidzot sajūti smalkās vibrācijas un Visuma pieskārienu. MANTRA nevienu neatstāj vienaldzīgu. Viss sākas ar skaņu un Mantra ir tā, kas Tevi savieno ar Visuma skaņu. Bezgalību. 

Aicinu Tevi doties šajā maģiskajā Ceļojumā pašas Sevī caur tava ķermeņa un smalkajām vibrācijām.

P.s. Lūgums visiem saorganizēties tā, lai vienā ierīcē var redzēt mani (dators vai ipad) un no otras ierīces klausīties mantras. Lai izjustu mantras kvalitāti iesaku to klausīties caur austiņām vai tumbiņām. Būs mantras, kuras laikā es pa vidu kaut ko teikšu, būs kurā katrs paliks savā pasaulītē. 

P.p.s. Meditācijas laikā kamerām ir jābūt ieslēgtām. 

Ja vēl neesi veicis ziedojumu, to var izdarīt šeit: https://pay.revolut.com/profile/olitay081 vai https://paypal.me/bellasardinija?locale.x=it_IT Kad esi veicis Ziedojumu, OBLIGĀTI atsūti man ziņu whatsapp +393472735976 vai Instagram profilā, lai saņemtu pieslēgšanās linku Meditācijas vakara grupai.

Ja gribi kaut ko vairāk uzzināt par mantrām, dažas no tām apgūt un praktizēt regulāri, vienmēr vari iegādāties vienu vai abus “Yoga tavai veselībai un pozitīvai domāšamai” izaicinājumus. Abu izaicinājumu laikā mēs praktizējām padsmit mantras. 

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.