APARTMENT FOR RENT

Sardīnija! To, ka šī sala ir patiešām Bella jums vairs nav šaubu! Pirmais jautājums, kas Jums noteikti nāk prātā domājot par šo salu ir – cik maksā uz turieni aizlidot un cik maksā palikšana uz vairākām naktīm?

Kā atlidot?

1) Uz Cagliari atlidot var caur Romu vai Milānu /ar AirBaltic un Alitalia/, jo nav lielas gaidīšanas pauzes lidostās. Ceļā sanāk pavadīt 5-6 stundas. Biļetes skatieties Airbaltic mājas lapā.

2) Uz Cagliari ar Ryanair Rīga – Bergamo – Cagliari, kas cenas ziņā ir visizdevīgāk.

3) Uz Olbiju vasaras sezonā iet tiešie reisi no Rīgas, ko veic aviokompānija Airbaltic, bet padārgi.

Naktsmītnes.

Ja jūs ceļojat divatā, un ja meklējat vislētāko variantu, iespējams, ka vislētākais variants ir palikt kādā b&b vai viesnīciņā, nesezonā var atrast arī jaukus, lētus dzīvoklīšus (cenas sākot no 400 euro nedēļai par visu apartamentu), savukārt ja jūs esat vismaz četri, tad visizdevīgāk ir ņemt brīvdienu māju vai atsevišķu apartamentu, jo brīvdienu mājas un apartamentu cena nemainās atkarībā no cilvēku skaita (cenas ir sākot no 500 euro par māju). Parasti visas brīvdienu mājas ir ar barbekjū un, protams, virtuvīti, kas ļauj jums ietaupīt naudu uz brokastu, pusdienu un vakariņu rēķina, kā arī Brīvdienu mājās jūs varat dzīvot neviena netraucēti!

Cenas! Visdārgākās apartamentu cenas ir augustā, jo augusts itāļiem ir brīvdienu mēnesis, tāpēc jau no laika gala Sardīnija ir visu itāļu iecienītākais galamērķis. Viņi ir gatavi maksāt milzu summas, lai izbaudītu Sardīnijas dievīgo jūru. Cenas augustā ir vismaz par 50% dārgākas nekā jūnijā vai septembrī. Tāda cenu politika ir veidojusies gadu desmitiem ilgi, un ir palikusi nemainīga arī šodien.

Kurā sezonā ko labāk izvēlēties? Tūrisma sezonai ir vairāki iedalījumi – jūras sezona, kad oficiāli ir atvērti jūras ceļi ir no 1.maija līdz 30.septembrim. Šajā laikā ir pieejami visi iespējami jūras atpūtas veidi – laivu īre, ekskursijas ar kuģīšiem, zvejas iespējas. Muzeji, kultūras objekti atverās Lieldienās. Bet tā vienkāršā valodā runājot, Sardīnijā ir divas sezonas: viena no oktobra līdz maijam, un otra no maija līdz oktobrim. No aprīļa vidus līdz oktobra beigām, lai izbaudītu īsto Sardīniju, iesaku apmesties pie jūras, savukārt no oktobra līdz aprīļa vidum iesaku Cagliari, kas ir Sardīnijas galvaspilsēta un ir vienīgā lielā pilsēta uz šīs salas, kurā ir ko darīt visus 12 mēnešus gadā. No Cagliari arī nesezonā var labi paceļot.

Ja Jums vajadzīga palīdzība atrast vispiemērotākos apartamentus jūsu brīvdienām rakstiet man personīgi, jo manā piedāvājumā ir daudz vairāk apartamenti un Brīvdienu mājas, kā var aplūkot mājas lapā.

Labu un ekskluzīvu lietu cienītājiem piedāvāju izīrēt skaistas villas skaistākajās Sardīnijas piekrastēs. Cenu līmeni nosaka atrašanās vieta. Visaugstākās cenas ir villām Costa Smeralda piekrastē, jo tā ir vieta, kur atpūšas galvenokārt bagātnieki, līdz ar to tā Sardīnijas daļa ir izmeklētai klientūrai. Ne mazāk skaista ir Dienvidu piekraste – tur villām ir pievilcīgākas cenas, apkārt nejūt tik daudz “pompozitātes” un tieši tur jūs izbaudīsiet īsto un nesamāksloto Sardīniju. Sardīnija ir neaprakstāmi skaista jebkurā vietā, atliek tikai izvēlēties tieši jums piemērotāko Brīvdienu māju!

Rakstu par to, kas būtu jāņem vērā izvēloties Brīvdienu māju lasiet šeit.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s