AGROTURISMO

Kas ir Agriturismo?

Agriturismo in SardegnaVienkāršiem vārdiem runājot agroturismo ir kaut kas līdzīgs, kas Latvijā zemnieku saimniecība ar viesu māju. Sardīnijā agroturismo piedāvā gatavotus labumus no pašmāju zemītes un lopiņiem – gan svaigi gatavotu sieru, gan vītinātu gaļiņu, gan dārzeņus, olas, mirto liķieri, vīnu, gan medu no savā saimniecībā audzētām bitēm, gan olīvas un olīveļļu no lielajā dārzā audzētajiem olīvu kokiem.

Agroturismo ir divvietīgi, trīsvietīgi vai četrvietīgi numuriņi, protams ar atsevišķu dušas telpu, un bieži vien arī ar atsevišķu virtuvīti. Sardīnijā agroturismo ir vienkāršas ēkas ar jaukām istabām, kas atspoguļo lauku dzīvi.

Agroturismo ir īstā vieta, kur baudīt neskartu dabu, ēst tipiskus sardu ēdienus un izmantot daudzos iespējamos pakalpojumus, ko piedāvā katrs agroturismo individuāli – piemēram ekskursijas ar džipiem, ekskursijas kalnos, trekings, velosipēdu noma, ja teritorijā atrodas ūdeņi, ir iespējams baudīt visdažādākos ūdens atpūtas veidus – kanoe, katamarānus, motorlaivas, makšķērešanu un tml. Šeit ir iespēja gan piedalīties siera gatavošanā, gan kaziņu slaukšanā, gan vīnogu ražas novākšanā.

Ja jums ir vēlēšanās padzīvot kādā no agroturismo, rakstiet un piedāvāšu jums variantus.  Agroturismo visbiežāk atrodas nedaudz prom no jūras savas specifikācijas dēļ, bet ir arī tādi, kuru atrodas pavisam tuvu jūrai. Naktsmītnes rezervēšana ir obligāta. Var arī nepalikt tur pa nakti, bet iebraukt tikai vakariņās, un arī šajā variantā pieteikšanās ir obligāta.

Manā FaceBook profilā Bella Sardinija https://www.facebook.com/Bellasardinijacom/posts/282194518633445 varat apskatīties fotogrāfijas no mūsu brauciena uz vienu no labāk organizētajiem agriturismo Genargentu parka teritorijā. IESAKU! Mēs tur pavadījām 2 dienas, vienā no tām bijām izbraucienā ar laivu pa upi, otru dienu ar džipiem pa kalniem. Super!

Parco di Gennargentu, Sardinia

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s