DORGALI

Numuriņš 2 cilvēkiemSadarbībā ar vienu no Sardīnijas labākajiem agroturismo, kas atrodas Nacionālā parka Gennargentu daļā, piedāvāju izbaudīt neaizmirstamu pieredzi autentiskā sardu vidē, kur visapkārt jums būs daudzi dzīvnieki: kazas, aitas, lielie plankumainie rukši, govis, kaķi, kā arī tuvējā teritorijā dzīvo brieži, mežacūkas, stirnas, ko pa reizei var redzēt.

Agroturismo piedāvā numuriņus no 2 līdz 4 personām, ar iespēju pašiem gatavot ēst (ir pieejama gan virtuvīte, gan grills, gan ugunskura vieta). Katrā istabā atrodas klimata kontrole. Visi numuriņi ir veidoti ar gaumi, ir ļoti mājīgi un skaisti.

Cena par nakti ir ap 40 eiro no cilvēka (atkarīgs no sezonas, jūlijā un augustā dārgāk), bērniem līdz 4 gadu vecumam nakšņošana ir par velti. Cenā ir iekļautas arī bagātīgas brokastis.

Agroturismo atrodas fantastiskā vietā, blakus 7 km lielam ezeram. Te varat izīrēt gan kanoē, gan izbrakt ekskursijā ar kuģīti vai laivu.  Tiem, kam patīk MontBike var izīrēt velosipēdus un doties dienas ekskursijā kalnos, vai uz fantastiskajām pludmalēm, kas atrodas 10 km tuvumā. Šī vieta atrodas nepilnu 100 km attālumā no Olbijas,  215 km attālumā no Alghero un 200 km attālumā no Cagliari.

Lai noskaidrotu pieejamību, gala cenu un citas nianses, lūdzu rakstiet man uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com ar norādi AGROTURISMO. Vairāk informācijas par to, kas ir agroturismo atradīsiet šeit.

Fotogrāfijas no manas pieredzes šajā agroturismo atradīsiet šeit

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s