300 m no jūras pie Cagliari

Tiem, kas meklē naktsmājas Cagliari un tai pat laikā grib būt dažu soļu attālumā no jūras, piedāvāju šo skaisto,Poetto tiko restaurēto apartamentu, kas atrodas dzīvojamo māju kompleksā netālu no Margine Rosso (tas ir prakstiski turpat Cagliari).

Apartamentos ir viena lielā guļamistaba un viena mazā istaba ar vienvietīgu gultu, ļoti skaista vannasistaba un viesistaba, kas ir apvienota ar virtuves stūrīti, kurā atrodas viss nepieciešamais dzīvošanai, tai skaitā trauku mazgājamā mašīna, kafijas automāts, mikroviļņu krāsns, veļasmašīna u.tml. Te ir ļoti skaista un mīlīga terase ar skaistu skatu, kā arī auto stāvvieta. Liels pluss ir tas, ka te ir pieejams internets (kas Sardīnijā joprojām ir reta parādība), grāmatas dažādās svešvalodās, DVD kolekcija u.c. jaukas lietas.

Jūra no mājas atrodas 300 m attālumā, tās ir 5 minūtes ejot ar kājām. Līdz Margine Rosso pludmalei ir 500 m, bet līdz garajai Poetto pludmalei, ar daudzajām kafejnīcām un dažādām jūras aktivitātēm, ir nepilns km. 200 m attālumā no mājas iet autobuss, kas ved uz Poetto pludmali un Cagliari vecpilsētas centru.

Noteikti iesaku izīrēt automašīnu un aizbraukt iepazīt Dienvidu krasta skaistākās pludmales, kas no turienes atrodas 5-10-15-20 km attālumā. Pavisam netālu atrodas daudzas neaprakstāmi skaistas tirkīzzilas pludmales ar kristāldzidru ūdeni, kalni, kur veikt trekingu, akvaparks, nuragi un daudzas citas interesantas lietas un vietas.

Cenas ir sākot no 500 eiro par nedēļu. Drošības depozīts ir 200 eiro, ko jums atdot atpakaļ prombraukšanas dienā.

Pieprasījumu, norādot precīzus datumus un cilvēku skaitu, rakstiet šeit