Jauki apartamenti Poetto pludmalē Cagliari

Beer Beach RistoranteIzīrēju divus nelielus apartamentus 20-30 m no jūras Poetto pludmalē Cagliari. Katrā no tiem ir viena atsevišķa guļamistaba, viesistaba ar virtuves stūrīti, vannasistaba un balkoniņš. Vienā no apartamentiem viesistabā var izguldīt 2 cilvēkus (tātad, kopā vietas pietiek 4 cilvēkiem) un otrā vienu cilvēku (tātad, vieta apartamentā ir 3 cilvēkiem). 

Cenas ir sākot no 500 eiro par nedēļu nesezonā, vasarā cenas, protams, ir daudz augstākas. Ja cilvēks ir viens, var sarunāt ar saimnieku nelielu atlaidīti.

Par to, ka Sardīnijā visos gadalaikos ir superforši, neviens vairs nav jāpārliecina, taču vienmēr ir svarīgi zināt, kur labāk izvēlēties naktsmājas. Poetto pludmali vasarā es personīgi iesaku tajos gadījumos, kad cilvēki negrib nomāt auto. Tad ir ok, var palikt  Cagliari, bet tiem, kas nomā auto, pilnīgi noteikti iesaku vietas ārpus pilsētas, jo tur jūra ir daudz skaistāka, smiltis daudz smalkākas un baltākas un patiesais Sardīnijas šarms ir noķerams ārpus pilsētām. Savukārt rudenī, sākot ar oktobra vidu piejūras ciematiņi sāk posties uz ziemas miegu, tāpēc nesezonā vislabākā vieta dzīvošanai ir Cagliari (pie Poetto pludmales). Tas ir laiks no oktobra beigām līdz pat maija vidum.

Kāpēc tā? Jo Poetto atrodas it kā pilsētā, bet tai pat laikā tas ir jūras krasts, un mainoties gadalaikiem zemūdeens straumes maina virzienu, tāpēc šī pludmale kļūst tīrāka un skaistāka nekā vasaras tveicē.

Tepat pie Poetto pludmales ir gan trekinga vieta, gan parks, kur var pasportot, gan ārā kafejnīcas, gan veikaliņš, te var izīrēt velosipēdus. Ar sabiedrisko transportu 10 minūtēs jau būsiet Cagliari centrā. Poetto pludmale ir piemērota arī sērfošanai, kaitošanai un citām aktivitātēm uz ūdens. No rīta un naktī ūdens rāms kā spoguļa virsma, bet pa dienu tā gluži kā cilvēks vairākkārt maina garastāvokli.Kaitošana Poetto pludmalē

Par lidojumiem skataties šeit https://bellasardinija.com/sardinija/ka-noklut-sardinija/ cenas ziņā visizdevīgākais ir Ryanair Rīga – Bergamo – Cagliari. Laika ziņā visizdevīgākā ir otrdiena un sestdiena.

Lai uzzinātu cenu uz jūsu datumiem un apartamenta pieejamību, lūdzu rakstiet uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s