Māja ar baseinu un skaistu panorāmas skatu


House for rent in Sardinia. Swimming pool.Izīrēju brīnišķīgu māju ar fantastisku skatu uz jūru un baseinu, 17 km attālumā no Cagliari, starpposmā Cagliari – Villasimius, kas ir, kā jau daudzreiz esmu minējusi, skaistākais krasta ceļš visā Sardīnijā. Māja atrodas milzu teritorijā (4 hektāri), kurā aug daudzveidīgi Sardīnijas augi, sākot no citroniem un kaktusa Fichi d’India, līdz pat mirto.

Mājas konstrukcija ir atbilstoša vienai ģimenei vai 4 tuviem draugiem, jo tajā ir viena liela viesistaba jeb sauksim to par lielu salonu, kurā atrodas divvietīgais dīvāns + vēl viena gulta, atsevišķa istaba, kurā ir divstāvīgā gulta un vannasistaba. Mājas iekšdizains ir pārdomāts līdz pēdējam sīkumam, ieturot īstu sardu stilu, kas vieno pagātni un tagadni. Mājā ir viss nepieciešamais dzīvošanai, kā arī internets wifi.

Dārzs ir atsevišķa pasaule, kurā ir gan neliels spēļu laukums bērniem, gan vairākas dārza nojumītes, kur varat atpūsties un paslēpties no saules, pie baseina ir liela gulta ar baldahīnu – fantastiska vieta.  Pie mājas ir arī autostāvieta, protams āra terase ar galdiņu un krēsliem no kuras baudīt fanatstiskus skatu uz jūru.

Līdz jūrai ir aptuveni 1 km. Tuvumā ir visas skaistākās šīs piekrastes pludmales – Baia Azzura, Mar Pintau, Geremeas, Villasimius, Poetto pludmale u.c.

Cena septembrī ir 700 eiro, no oktobra līdz aprīlim ir tikai 600 eiro nedēļā (jaunā gada un Lieldienu nedēļā cenas ir druksu augstākas). Papildus izmaksas ir 10 eiro no cilvēka par gultas veļu un dvieļiem, 50 eiro par mājas uzkopšanu un 0,25 euro par kw par patērēto elektrību. Drošības depozīts ir no 200-400 eiro.  Māju izīrē visa gada garumā!

Lai rezervētu māju, lūdzu rakstiet uz bellasardinija@gmail.com

Kas jāzina izīrējot Brīvdienu mājas, lūdzu lasiet šeit. Informāciju par ekskursijām un Ceļojuma maršrutiem skatiet šeit.

1 Response to Māja ar baseinu un skaistu panorāmas skatu

  1. Daina saka:

    Mēs šajā mājā bijām pagājušajā pavasarī. Cik ļoti, ļoti skaista vieta. Saimnieki, kas dzīvo lielaja villā uz mūsu atbraukšanu bija uzcepuši torti un sagaidīja mūs ar šampanieti. Tas bija negaidīts, bet lielisks pārsteigums. Vispār reti, kur tik skaists skats iedomājams un miers, kas virmo gaisā mūs pārņēma jau ar pirmo vakaru. Iesakam! Šogad gribējām tur atgriezties, bet tā jau bija aizņemta. Vai varam jau veikt rezervāciju uz nākošo gadu?

    Patīk

Komentēšana nav pieejama.