Cala Gonone ar skatu uz jūru


Viens no jaukajiem apartamentiem, kur palikt jūsu brīvdienās, atrodas ļooooti skaistā ciematiņā kalnu ielejā jūras krastā. Apartaments ir 70 m2 liels un ar pasakainu skatu uz jūru. Tajā ir 2 guļamistabas, viena vannasistaba, viesistaba un fantastiska iespēja brokastot un pusdienot uz terases ar skatu uz jūru. Apartaments atrodas 800 metri no jūras. Šajā šarmantajā ciematiņā viss ir izstaigājams ar kājām, gan līdz daudzajiem restorāniņiem, gan līdz jūrai, gan lielajam akvārijam ar zivīm un lēnajiem bruņurupučiem. 

Tā ir kalnu zona, tāpēc visiem tiem, kam patīk ne vien jūra, bet arī kalni, šī vieta ir ideāla. Nepilnas pusstundas brauciena attālumā atrodas kanjons, kas ir viens no lielākajiem Eiropā un kur var pavadīt visu dienu, kāpelējot iekš paša kanjona. Ļoti iespaidīgi! Te var palasīt manu pieredzi, kā man gāja kanjonā.

https://bellasardinija.com/2017/11/09/lielakais-kanjons-eiropa-su-gorroppu-sardinija/

Ir tāda vieta Sardīnijā, kur 60 km garumā kalniem aiz muguras ir saslēpušās dievīgi skaistas pludmales, pie kurām nevar piebraukt ar auto, var aiziet tiki ar kājām vai aizbraukt ar laivu. Cala Gonone ir vieta, no kurienes kursē kuģīši, laivas un tiek organizētas kalnu pastaigas, lai baudītu šo dabas brīnumu.

Iesaku arī iegādāties Individuālo ceļojumu maršrutu, kas ir pielāgots jūsu atrašanās vietai un ar kā palīdzību jūs brīvdienas būs skaisti saplānotas un jūs varēsiet izbaudīt ļooooooti daudz no Sardīnijas skaistuma! Te lūdzu izlasiet, ko būtu jāņem vērā Izīrējot Brīvdienu māju Sardīnijā .

Attālums no Cagliari līdz Cala Gonone ir 225 km (nepilnas 3 h ar auto), no Olbijas ir 105 km (1,5 h), no Alghero 190 km (2,5 h).

Lai uzzinātu vai māja ir pieejama un kāda ir cena jūsu izvēlātajiem datumiem, lūdzu rakstiet te: