Apartaments (max 4 cilv.) ar baseinu

Rezidences teritorija un baseinsPiedāvāju izīrēt nelielu, bet ļoti jauku dzīvoklīti par labu cenu skaistā vietā 350 m attālumā no jūras salas Ziemeļos pie Santa Teresa Gallura. Tajā apkārtnē, 5 minūšu braucienā ar auto, ir vairākas ļoti smukas pludmalītes, tā, ka katru dienu var izvēlēties citu.

Apartaments atrodas jaunceltā rezidencē, kur ir pieejams arī baseins gan pieaugušajiem, gan bērniem. Apartamentā ir viena atsevišķa guļamistaba, viesistaba apvienota ar virtuvi (ar izvelkamo dīvānu), terase, vannasistaba ar dušu un ir arī personīgā autostāvvieta. Abas istabas ir aprīkotas ar gaisa kondicionieri un ir arī veļas mašīna. Te var palikt maksimums 4 cilvēki.

Te ir pieejami 2 apartamenti, kas atrodas otrajā stāvā, kā arī ir pieejams viens apartamants turpat netālu (bez baseina), bet ar iespēju palikt 6 cilvēkiem (viesistaba + 2 atsevišķas guļamistabas).

No Olbijas lidostas līdz šejienei ir jābrauc 50 km. No šejienes paveras skats gan uz Sardīnijas ZiemeļosMadalēnas arhipelāgu, gan Korsikas salu. Te ir ļoti daudzveidīgas pludmalītes un ļoti skaista vide, blakus ir vairāki restorāniņi, kafejnīcas, veikaliņš un citi paklapojumi. Un no šejienes jūs varēsiet izbraukāt un redzēt visu Sardīnijas salas Ziemeļkrastu!

Kas jāzina izīrējot Brīvdienu mājas, lūdzu lasiet šeit. Informāciju par ekskursijām un Ceļojuma maršrutiem skatiet šeit.

Ja gribat rezervēt šo apartamentu un uzzināt sīkāku informāciju par cenām un tml., lūdzu rakstiet uz bellasardinija@gmail.com vai aizpildiet zemāknorādīto pieteikuma formu.