Eleonora (līdz 8 pers.)

Piedāvāju izīrēt brīnišķīgu, tiko restaurētu 100 m2 lielu apartamentu Cala Gonone centrā, 500 m attālumā no Palmasera pludmales.

Apartamentos atrodas 1 viesistaba (ar divvietīgo dīvānu), virtuve ar visu nepieciešamo ēst gatavošanai, 1 guļamistaba ar laulības gultu, 1 guļamistaba ar 3 atsevišķām gultām, kuras vajadzības gadījumā var arī sabīdīt kopā, 2 vannasistabas, kā arī liela terase ar fantastisku skatu uz jūru. Apartamentos ir gan veļasmašīna, gan gludināmais dēlis ar gludekli, gan trauku mazgājamā mašīna, visās istabās ir gaisa kondicionieris, TV u.tml.  Vietas pietiks  līdz pat 8 cilvēkiem, taču visērtāk tur jutīsies līdz 6 cilvēki. Apartamentos ir atļauts turēt arī mazu sunīti.

Turpat pie mājas atrodas daudzi romantiski restorāniņi un veikaliņi. Tuvākais pārtikas veikals atrodas dažu simtu metru attālumā.

Apartamentu cena ir sākot no 550 euro nedēļā, atkarībā no sezonas un cilvēku skaita. Lai rezervētu appartamentus ir jāveic pirmā iemaksa 50% apmērā. Ja rezervācija tiek atcelta, pirmā iemaksa netiek atgriezta. Ierodoties ir jāatstāj drošības depozīts 150 eiro apmērā, ko prombraucot atgriež. Lai saņemtu sīkāku informāciju, un, lai precizētu pieejamos datumus, lūdzu rakstīt uz email: bellasardinija@gmail.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s