MONOLOCALE ar skatu uz ostiņu

Saulriets

Skats no loga

Piedāvāju izīrēt studio tipa dzīvoklīti 300 m attālumā no jūras, jaukā piejūras ciematiņā. Attālums no Olbijas lidostas ir 48 km, Cagliari lidostas 225 km un no Alghero lidostas 170 km.

Apartaments ir 35 m2 liels, tas ir paredzēts vienam pārim + vēl ir vieta uz dīvāna. Kā jau studio tipa dzīvokļiem raksturīgi, viss atrodas vienā telpā (izņemot dušas telpu), gan virtuves stūrītis, gan divvietīgā gulta, gan papildus dīvāns, galds, drēbju skapis – viss atrodas vienkopus. Dzīvošana te ir ļoti ērta un te atradīsiet visu nepieciešamo savām brīvdienām, gan virtuves traukus, gan veļasmašīnu, matu fēnu, dvieļu komplektus u.t.t.  Lielākais pluss ir 18 m2 lielā terase, no kuras ir skats uz pilsētas laukumu, ostiņu un jūru kopumā.  Šis apartaments atrodas augšējā stāvā mājā, ko redzat bildēs.

Atrodas šeit

Atrodas šeit

Visi pakalpojumi ir dažu simtu metru attālumā, gan picērija, gan restorāniņš, gan tirgus – viss. Turpat ir arī daivinga klubs, ja gadījumā izdomājat ienirt, kā arī ir iespēja sarunāt ar vietējiem zvejniekiem izbraukt zvejā.

Te 50 un 100 km rādiusā ir daudz un dažādas pludmales, dabas monumenti, pilsētiņas, kalni u.t.t. Iesaku iegādāties arī Ceļojuma maršrutu, kurā ir ieteikumi, ko apskatīties, kur  labāk paēst, labākās trekinga vietas u.tml. Iesaku arī izlasīt Kas būtu jāzina izīrējot Brīvdienu māju.

Kā jau ziniet Sardīnijā, cenas ir atkarīgas no sezonas, tāpēc, lai uzzinātu cenu uz jūsu konkrētajiem datumiem un vai jūsu datumos apartaments ir pieejams, lūdzu aizpildiet zemāk redzamos laukumus vai rakstiet uz manu e-pastu: bellasardinija@gmail.com