MARINELLA (6 pers.)

Brīvdienu māja „MARINELLA” atrodas kūrorta teritorijā pie Porto Rotondo, tikai 15 km attālumā no Olbijas un 5 minūšu attālumā no dievīgi skaistā Aranci līča (Golfo di Aranci).

Apartaments atrodas mājas pirmajā stāvā, tajā atrodas 2 guļamistabas ar lielajām gultām, viena no tām ir ar atsevišķu dušu, viesistaba ar virtuves stūrīti un divām gultas vietām, tātad kopā mājā vieta ir 6 cilvēkiem. Māja ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo kompānijai līdz 6 cilvēkiem. Mājā atrodas arī trauku mazgājamā mašīna, veļasmašīna, TV, trauki un tml.

Par cik šī māja atrodas kūrortā jums ir pieejams arī baseins, tenisa korti, un citi pakalpojumi kopīgā lietošanā ar citiem kūrorta viesiem. Mājai no abām pusēm ir terases, līdz jūriņai ir aizstaigājams kājām. Atrodas brīnišķīgā vietā Marinellas līča krastos pretī Mortorio salai. Pludmalēs ir pieejami zviļņi, motorlaivu īre un citi ūdens atrakciju pakalpojumi. Pludmales ir domātas tikai kūrorta viesiem.

Viss ir izstaigājams kājām – gan līdz pludmalēm, gan restorāniņiem, gan veikaliņiem.

Apartamentu cena ir sākot no 600 euro nedēļā, atkarībā no sezonas un cilvēku skaita. Lai rezervētu appartamentus ir jāveic pirmā iemaksa 50% apmērā. Ja rezervācija tiek atcelta, pirmā iemaksa netiek atgriezta. Ierodoties ir jāatstāj drošības depozīts 150 eiro apmērā, ko prombraucot atgriež. Lai saņemtu sīkāku informāciju, un, lai precizētu pieejamos datumus, lūdzu rakstīt te:

2 Responses to MARINELLA (6 pers.)

  1. Vita saka:

    Bijām šeit septembra mēnesī. Mums ļoti patikagan šī māja, gan terase, gan pati vieta. Pludmale ir pilnīgi blakus un patiešām ļoti skaista, iekšā teritorijā daudzas un dažādas aktivitātes, turpat tuvumā daudzas vietas uz kurām aizbraukt ekskursijā. Kolosālas brīvdienas,

    Like

  2. Inga saka:

    Ideāla vieta, ja dzīvo salas Ziemeļu daļā! Pēc pusstundas brauciena no Olbijas lidostas Tu jau atrodies skaistā un klusā ciematiņā ar brīnišķīgu skatu uz jūras līcīti. Pāris minūšu gājienā ar kājām ir pieejams veikaliņš, restorāns, krodziņš, jauka pludmale. Mājiņā ir viss nepieciešamais, lai justos kā mājās.

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s