PORTO CERVO (4 pers.)

Šis skaistais apartaments atrodas pašā Porto Cervo centrā. Tā ir visekskluzīvākā vieta Sardīnijā, kas atrodas vien 30 km attālumā no Olbijas lidostas.

Apartaments ir 95 m2 liels. Tajā ir viesistaba ar virtuves stūrīti, divas ļoti skaistas guļamistabas, 2 vannasistabas un liela terase ar fantastisku skatu uz jūru. Apartamentos ir pieejams arī internets. Pludmale atrodas 500 m attālumā, galvenais laukums atrodas 200 m attālumā, un tomēr mājā ir kluss, nedzird nekādus trokšņus. Vasaras mēnešos (jūlijā un augustā) vakaros, sēžot uz terases, dzird klasiskās mūzikas koncertus, kas notiek uz laukuma pie baznīcas. Tie ir skaisti un neaizmirstami mirkļi.

Porto Cervo apkārtnē ir ļoti daudzas skaistas pludmales, atliek tikai iesēsties automašīnā un izvēlēties uz kuru no tām šodien dosieties. Vasarā Porto Cervo ir kā nereāla pasaule, kur visa osta ir notauvota ar milzu jahtām, kas pieder arābiem un citiem bagātiem cilvēkiem, tā ir dzīve starp pasaules bagātniekiem – interesanti un iespaidīgi. Tur galvenokārt ir tikai brendu veikali. Labā ziņa ir tāda, ka Porto Cervo centriņš ir tik mazs, ka to var ielikt saujiņā. Elegantā, šikā un dārgā dzīve ir apkopota vienuviet, labi ja 3 km rādisuā, bet izbraucot ārpus centriņa, jūs būsiet normālā vidē un gan ēdīsiet, gan iepirksieties par normālajām cenām.

Lai uzzinātu vai šis apartaments ir pieejams jūsu izvēlētajos datumos un kāda ir cena, rakstiet man uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com