San Teodoro (6 pax)

TerasePiedāvāju izīrēt jauku brīvdienu māju San Teodoro, tas ir 20 minūšu brauciena attālumā no Olbijas lidostas.  Mājas platība ir 60 m2. Mājā atrodas 3 istabas, viena ar divvietīgo gultu, otra ar divām atsevišķām gultām, ko vajadzības gadījumā var sabīdīt kopā un treša istaba ir kā viesistaba kopā ar virtuves stūrīti, kur atrodas izvelkamais divvietīgais dīvāns. Mājai no abām pusēm ir verandas, 1 vannasistaba un personīgā autostāvieta. Līdz jūriņai ir 500 m. Māja atrodas pie kristāldzidri tīrās un pasakaini skaistās pludmales La Cinta!, un nepilna kilometra attāluma no ciematiņa centra. Pie mājas ir arī restorāniņi, kur garšīgi papusdienot un pavakariņot.

Cenas mājai sākot no 450 euro nedēļā nesezonā. Drošības depozīts 200 eiro, ko atgriež prombraucot. Lai veiktu rezervāciju, precizētu pieejamos datumus un vienotos par gala cenu, rakstiet man lūdzu uz bellasardinija@gmail.com. Pirmā iemaksa ir no 20% – 50%, atlikusī summa jāmaksā ierodoties uz vietas. Ja rezervāciju atceļ, pirmā iemaksa netiek atgriezta.

2 Responses to San Teodoro (6 pax)

 1. Dace saka:

  Mēs te bijām pagājušā gada jūnijā. Māja ir vienkārša, nav tā modernākā, bet tas nebija galvenais, mums svarīgi bija, lai viss ir tīrs un jauks. Bijām 4 cilvēku ģimene un visi palikām ļoti apmierināti. Tuvumā ir daudzas, vārdos neaprakstāmi skaistas, pludmales un labas ēšanas vietas. Mūsu vēlme bija atpūsties pie dzidri zilas jūras, kas piepildījās par visiem 100 punktiem. Jūra kā uz apsveikuma kartiņas. Māja ir laba, un iesakām to mūsu draugiem.
  Dace

  Like

 2. Jolanta saka:

  Dzīvojām mājiņā vienu nedēļu augusta vidū. Jutāmies brīvi 5 pieaugušie. Var apmesties arī 6, jo ir divas divguļamās gultas un divas atsevišķas, kuras bija sabīdītas kopā un bija izmantojamas kā viena. Apartamenti ir vienkārši, tomēr tajos ir viss, lai atpūstos pēc dienas ekskursijām. Virtuvīte ir aprīkota ar visiem nepieciešamajiem traukiem. Ir gāzes plīts, liels ledusskapis. Vannas istabā ir veļas mašīna. Vieta klusa un citi atpūtnieki mūs netraucēja. Vienīgi ceļotājiem, kuri ir nolēmuši dzīvot tikai pa pludmali, jārēķinās, ka no mājiņas nav tieša izeja uz jūru. Jāiet apkārt pa ceļu un tas aizņem apmēram 10-15 minūtes. Pludmale ir ļoti liela un skaista. Tur pieejamas dažādas izklaides uz ūdens, bāri, sauļošanās gultas un saulessargi, kurus nebija problēma dabūt pat laikā, kad pludmale ir apmeklēta visvairāk. Vakariem, kad nav vēlēšanās stāvēt pie plīts, pavisam netālu ir ļoti labs restorāns ar tiešām garšīgiem ēdieniem. Tuvumā ir divi pārtikas veikali, kuros var iegādāties arī nepieciešamās saimniecības lietas, piemēram veļas pulveri u.t. San Teodoro ir jauka pilsētiņa, kurā dzīvība sākas ap 22:00 vakarā. Bet ir vērts aizstaigāt, jo pilsētiņa ir ļoti īpaša. Mājiņas saimnieks ir jauks itāļu kungs, kurš brīvi runā gan angļu, gan vācu valodā. Satikām viņu tikai divas reizes, ievācoties mājiņā, kad viņš laipni mums izskaidroja, kur un kas pilsētiņā atrodas, un tad, kad devāmies prom, viņš atnesa mums iemaksāto depozītu un pat nepārbaudija, vai viss kārtībā (patiesībā jau arī atstājām mājiņu tieši tādā pašā kārtībā, kāda tā bija ievācoties).

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s