Skaisti, ekonomiskas klases apartamenti


Izīrēju jaukus, ekonomiskas klases apartamentus 60 km attālumā no Olbijas uz Ziemeļiem, netālu no SalonsSanta Teresa Gallura. Apartamenti atrodas pusotra km attālumā no baltas smilšu pludmales, kas stiepjas aptuveni 1 kilometra garumā.
Ir pieejami vairāka tipa apartamenti, gan ar 1 guļamistabu, gan ar 2 guļamistabām, gan ar skatu uz jūru, gan ar skatu uz dārzu. Visiem rezidences viesiem lietošanā ir pieejams arī baseins.
Ja ceļojumā plānojat doties vairāki pāri vai vairākas draugu ģimenes, varat sakombinēt palikšanu 2 vai 3 apartamentos vienlaicīgi.
Pievienoju fotogrāfijas no apartamenta, kas atrodas 2 stāvā. Visi apartamenti ir līdzīgi, tajos ir sardu stils, tie ir skaisti un moderni. Šī apartamenta platība ir 50 m2, tajā ir 1 atsevišķa guļamistaba, viesistaba ar divguļamo dīvānu, un tātad te varat palikt arī četratā, 1 vannasistaba un virtuves stūrītis. Uz terases var baudīt ne vien rīta kafiju, bet arī skatu uz jūru. Apartamentā ir viss nepieciešamais dzīvošanai un labai laika pavadīšanai.
Cenas ir sākot no 370 eiro par nedēļu uz 2 cilvēkiem.
Ja ir interese, rakstiet man uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com, norādot cik cilvēki būsiet un datumus. Nosūtīšu Jums fotogrāfijas, no apartamentiem, kuri ir pieejami uz jūsu datumiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.