DIENVIDI

Naktsmītnes salas Dienvidos jāmeklē tiem, kas atlido uz Cagliari lidostu, vai kam nav nekas pretī laisties lejā no Olbijas lidostas aptuveni 3 stundas. Salas Dienvidi klimata ziņā šī ir vissiltākā un patīkamākā salas daļa jebkurā no gadalaikiem ar pasakainām balto smilšu pludmalēm. Te atrodas Costa Rei, kas nemainīgi jau 6 gadus pēc kārtas Lonely Planet ceļvedī ir iekļauta starp 5 pasaules skaistākajam pludmalēm. Arī man, tieši Costa Rei ir tā vieta, kuru nevaru aprakstīt ar vārdiem, man tā ir maģiska svētvieta!

Cagliari ir Sardīnijas galvaspilsēta, kura ir aktīva un interesanta tūristiem visa gada garumā (arī Jaunā gada sagaidīšanai). Tiem, kam patīk aktīva sabiedriskā dzīve un aizrauj nakts dzīve, iesaku izvēlēties naktsmājas Cagliari, bet tiem, kam patīk daba, klusums un galvenais ir atpūta jūras tuvumā, ir aicināti izvēlēties kādu no daudzajiem piedāvājumiem piejūras ciematiņos.

Daudz citas aizraujošas un vērtīgas informācijas par to, ko redzēt un darīt salas, atradīsiet manis sagatavotajos Ceļojuma mrašrutos.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s