Brīvdienu māja ar baseinu “COSTA BIANCA”

Baseins.Izīrēju ļoti jauku, modernu un mīlīgu Brīvdienu māju ar baseinu, kas atrodas nesen uzbūvētā Vasaras māju kompleksā  salas DienvidRietumu krastā. Mājā var palikt līdz 5 cilvēkiem, tajā ir viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvīti, 2 guļamistabas (abās ir divvietīgās gultas) un vēl viena gulta atrodas pusotrā stāvā, tajā ir 2 vannasistabas un terase ar brīnišķīgu skatu uz jūru. Mājā ir pieejams pilnīgi viss dzīvošanai, gan trauki, gan veļas mašīna u.tml.

Baseins atrodas turpat pie mājas un tajā peldoties paveras dievīgs skats uz jūru. Līdz jūrai ir 1,5 km gaisa līnija, bet lai nokļūtu līdz skaistajām balto smilšu pludmalēm ir jābrauc ar automašīnu 5-7-10 minūtes, atkarībā no pludmales, kuru izvēlājāties baudīt. Tajā salas pusē ir daudzas vārdos neaprakstāmi skaistas pludmales, tā kā katru dienu varat izvēlēties citu.

Atrašanās vietaTuvākais veikals atrodas 5 minūšu attālumā, un tāpat ir ar restorāniem, bāriem un agriturismo. Šī vieta ir piemērota tiem, kam ļoti patīk daba, klusums un dievīgi saulrieti. Tuvākajā apkārtnē ir daudzi apskates objekti – stalaktītu alas, Nuragi, gadsimtiem vecas baznīciņas, nekrapole, tempļa drupas, ogļraktuves u.t.t. No tuvējā ciematiņa ir iespēja izbraukt ekskursijā ar zvejnieku laivu, un piedalīties makšķerēšanā.

Šī mīlīgā Brīvdienu māja atrodas 57 km attālumā no Cagliari, 250 km attālumā no Algero un nepilnu 300 km attālumā no Olbijas, un atrodas ciematiņā ar 300 iedzīvotājiem.

Lai uzzinātu vai māja ir pieejama un kāda ir cena jūsu izvēlātajiem datumiem, lūdzu rakstiet te:

Te lūdzu izlasiet, ko būtu jāņem vērā Izīrējot Brīvdienu māju Sardīnijā , un šeit atradīsiet informāciju par Ceļojuma maršrutiem.