Brīvdienu māja ar baseinu “COSTA BIANCA”

Baseins.Izīrēju ļoti jauku, modernu un mīlīgu Brīvdienu māju (kaut kas līdzīgs rindu mājai), kas atrodas nesen uzbūvētā Vasaras māju kompleksā salas Dienvidrietumu krastā. Mājā var palikt līdz 6 cilvēkiem, tajā ir viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvīti, 2 guļamistabas (abās ir divvietīgās gultas) un vēl viena divvietīgā gulta atrodas virs viesistabas. Mājā ir 2 vannasistabas un terase ar brīnišķīgu skatu uz jūru. Tur ir pieejams pilnīgi viss dzīvošanai, gan trauki, gan veļas mašīna u.tml.

Baseins nav privātais, tas ir domāts visiem Rezidences viesiem, un tas atrodas 1 minūtes   attālumā no mājas. Tajā peldoties paveras dievīgs skats uz jūru. Par cik rezidencē ir maz tūristu, bet paši sardi baseinā nepeldas, tad varat uzskatīt, ka tas pieder gandrīz vai tikai jums. Tāpat kopējā lietošanā ir pieejams barbekjū, un kuru, tieši tāpat kā baseinu, izmanto reti kurš.

Līdz jūrai ir 1,5 km gaisa līnija, bet lai nokļūtu līdz skaistajām balto smilšu pludmalēm ir jābrauc ar automašīnu 5-7-10 minūtes, atkarībā no pludmales, kuru izvēlājāties baudīt. Tajā salas pusē ir daudzas vārdos neaprakstāmi skaistas pludmales, tā kā katru dienu varat izvēlēties citu.

Atrašanās vietaTuvākais veikals atrodas 5 minūšu attālumā, un tāpat ir ar restorāniem, bāriem un agriturismo. Šī vieta ir piemērota tiem, kam ļoti patīk daba, klusums un dievīgi saulrieti. Tuvākajā apkārtnē ir daudzi apskates objekti – stalaktītu alas, Nuragi, gadsimtiem vecas baznīciņas, nekrapole, tempļa drupas, ogļraktuves u.t.t. No tuvējā ciematiņa ir iespēja izbraukt ekskursijā ar zvejnieku laivu, un piedalīties makšķerēšanā.

Šī mīlīgā Brīvdienu māja atrodas 57 km attālumā no Cagliari, 250 km attālumā no Algero un nepilnu 300 km attālumā no Olbijas, un atrodas ciematiņā ar 300 iedzīvotājiem.

Lai uzzinātu vai māja ir pieejama un kāda ir cena jūsu izvēlātajiem datumiem, lūdzu rakstiet te:

Te lūdzu izlasiet, ko būtu jāņem vērā Izīrējot Brīvdienu māju Sardīnijā , un šeit atradīsiet informāciju par Ceļojuma maršrutiem.