Costa Rei 100 metri no pludmales


TerasīteŠī brīvdienu māja atrodas piejūras ciematiņā Costa Rei salas Dienvidos. Manā skatījumā viens no lielākajiem bonusiem esot tieši Sardīnijā ir jūras tuvums un jo īpaši šāda dievīgi skaista ainava. Katrs rīts sākas ar maģisku saullēktu un katra pilnmēness nakts tev acu priekšā rāda mēness ceļu.

Mājā ir piemērota 5 cilvēkiem, tajā ir 3 guļamistabas, divas ar laulības gultu un viena mazā istaba ar vienvietīgo gultu, viena vannasistaba + viena atsevišķa tualete, viesistaba ar virtuves stūrīti un ar plašu terasi, uz kuras ir arī barbekjū. Pabūstot šeit vairs nevienam negribas braukt prom, jo Sardīnijas jūras maģija pakļauj savā varā ik vienu sirdi.

Vairāk informācijas par to, kas būtu jāzina izīrējot vasaras māju Sardīnijā, lasiet šeit. Ja vēlaties iegādāties ceļojuma maršrutu un paceļot pa salu, vairāk informācijas un daudzo ceļotāju atsaukmses atradīsiet šeit. Ceļojumu maršrutus iesaku visiem, jo no ceļotāju pieredzes varu pateikt, ka tas ir ļoti labs palīgs, lai lietderīgi pavadītu laiku un paspētu aptvert daļu no Sardīnijas skaistuma.

Costa Rei ir mazs ciematiņš salas Dienvidaustrumu pusē. Pateicoties tirkīzzilajam ūdenim un baltajām smilšu pludmalēm šī ir ļoti iecienīta vieta. Aktīvā pludmales dzīve sākas no jūnija un ilgst līdz septembra beigām. Labs laiks ir arī maijā, kad ir jau silti un rosība vēl tikai sākas un arī oktobrī, kad vēl ir ļoti silts un tūristu rosība sāk beigties. Pārējā laikā Costa Rei ir šarmanta miera osta, kas ir ieskauta neskartās dabas ainavās. Bet ir kam tieši tas arī patīk, tāpēc, ja patīk laiku pavadīt dabā, tā teikt – prom no ārpasaules, tad Costa Rei ir piemērota vai visa gada garumā.

Lai precizētu pieejamos datumus un cenas, lūdzu rakstīt te: