Costa Rei iedvesmas namiņš


 

Piedāvāju Jums šo vienkāršo, brīnišķīgo atpūtas māju Costa Rei, vienā no visskaistākajām Sardīnijas salas piekrastēm, kas atrodas 45 min. braucienā no Cagliari (Sardīnijas galvaspilsētas).

Mājā ir 4 gultas vietas, un tā ir brīnišķīga savā vienkāršībā. Mājā var apmesties gan ģimenīte ar vairākiem bērniem, gan jautra draugu kompānija (līdz 4 cilv.). Apartamenti atrodas ļoti skaistā vietā, Costa Rei centrā, 800 m attālumā no jūras (līdz jūriņai 10-15 minūtēs aiztaigājams ar kājām). No mājas terases paveras brīnišķīgs skats uz jūru, kur agrā rīta stundā varat vērot brīnišķīgus saullēktus. Pie mājas ir neliels mauriņš, kur var izlikt sauļošanās krēslus vai kur var rotaļāties jūsu bērni. Uz terases ir grils. Dažu soļu attālumā no mājas ir publiskais baseins (par maksu), tirdziņš, lielveikals, autentiski sardu restorāniņi.

Cenas nedēļai: maijs un oktobris 550€, jūnijs un septembris 650€, jūlijs 850€, augusts 1000€, +50€ par gala uzkopšanu un +10€ no cilvēka par gultas veļu un dvieļiem. Lai rezervētu appartamentus ir jāveic pirmā iemaksa. Ja rezervācija tiek atcelta, pirmā iemaksa netiek atgriezta.

Blakus šai mājai, ko atdala dzīvžogs un vārtiņi, ir vēl viena tāda pati māja, kurā ir par vienu istabu vairāk un cena ir par 100-200€ vairāk (atkarīgs no sezonas), tāpēc varat apvienoties 2 draugu ģimenītes kopā, lai izbaudīt brīnišķīgas brīvdienas.

Vairāk informācijas par to, kas būtu jāzina izīrējot vasaras māju Sardīnijā, lasiet šeit. Ja vēlaties iegādāties ceļojuma maršrutu un paceļot pa salu, vairāk informācijas atradīsiet šeit.

Costa Rei ir mazs ciematiņš salas Dienvidaustrumu pusē. Pateicoties baltajām smilšu pludmalēm šī ir ļoti iecienīta vieta. Aktīvā pludmales dzīve sākas no jūnija un ilgst līdz augusta beigām, pārējā laikā Costa Rei ir šarmanta miera osta, kas ir ieskauta neskartās dabas ainavās. Costa Rei ir mana mīļākā vieta uz salas. Ziniet kāpēc? Jo te ir ļoti īpaša aura un šeit pludmale ir tik bezgalīgi gara, ka vienmēr var atrast vietu, kur sauļojoties justies brīvi. Te var iet un iet pa baltajām smiltīs, un liekas, ka tās nekad nebeigsies. Visas Sardīnijas pludmales ir skaistas, bet reti kurā no tām ir šis bezgalīgais plašums, līdz ar to citās vietās cilvēki viens otram gandrīz virsū klāj savus dvielīšus un cieši saspiedušies kopīgi “ķer” sauli (augustā tā ir visur).

Lai precizētu pieejamos datumus lūdzu rakstīt te:

 

Te ir iespēja paskatīties Sardīniju fotogrāfijās, ko bildējuši viesi, kas palika šajā mājā. https://www.facebook.com/atis.zaks/media_set?set=a.10153056631146036.1073741833.673966035&type=3

 

25 Responses to Costa Rei iedvesmas namiņš

 1. Ilze saka:

  Bijām Sardīnijā tikko( no 9.05.-19.05.19.) un dzīvojām Costa Rei jaukajā namiņā.Ir grūti vārdos ietērpt Sardīnijas sajūtas,bet ir skaidrs,mums visām tā ir brīnišķīga ceļojuma pieredze ar miiilzīgu + zīmi.
  Mani Sardīnija kā tāda skaista vellata piebūra,plivinādama savus jūras krāsu svārkus,ik pa brīdim koķeti parādot apakšbrunču krāšņās mežģīnes,augstāk kalnos paverot tādus plašumus un dziļumus,ka elpa rāvās ciet, tad – klintis,upju kanjoni,ziedu košums,ciematiņu šaurās ieliņas, stāvie uzbraucieni klintīs iekarinātajās pilsētās,zaļie dārzi,kuros gatavojas apelsīni un citroni,noslēpumainie Nuragi un vēl un vēl…Un sardu sirsnība un izpalīdzība,
  Olita namiņā katrai ceļotāju grupiņai atstāj enģelīti,sakot,lai pašas izlemjam,kurai no mums tas pienākas,bet es domāju,ka tas pienākas viņai pašai,jo ir tik bezgala jauki tālā zemē satikt tik brīnišķīgu Cilvēku.Kad paskatīsimies uz enģelīti, noteikti atcerēsimies Olitu.
  Lūdzu savas ceļojuma līdzgaitnieces uzrakstīt ko no sevis. Un ,lūk:

  Linda-”No rīta namiņš mūs sveicināja ar skanīgiem putnu treļļiem,kas mūs aicināt aicināja mosties.Mani ļoti sajūsmināja smaržojošie krūmiņi,pie namiņa,katrs košais ziediņš man lika minēt smaržas.
  Jūra mainīja savas nokrāsas un vilināja to apmeklēt.Mani uzjautrināja mazie kamoliņi jūras krastā,kas atgādināja kivi augļus.Bet pāri visam skaistajam man patika mājīgais un omulīgais namiņš,kas pēc kārtējā izbrauciena mūs sagaidīja.Paldies namiņa saimniecei Olitai!!!”

  Zane- ”Sardīnija-sapņu zeme.Visjaukākais namiņš,rīta saule jūrā,putnu sveicieni un kaķenīte-mājiņas”saimniece”.
  Un daba,kalni,kalni un vēlreiz kalni.
  Pilsētiņas,kas uzkarinātas kalnu klintīs,ceļi līdz tām,un,protams,brīnišķīgās pludmales,no kurām grūti izcelt vienu.”

  Inga-”Ceļojums beidzies, bet domas atgriežas un atgriežas Sardīnijā. Domāju, ka tās atgriezīsies vēl un vēl, jo Sardīnija, manuprāt, apbur ikvienu savvaļīgās dabas cienītāju.
  Ir ļoti svarīgi, ja ir kāds cilvēks uz kuru vari paļauties, esot svešumā. Mums tāda bija Olita. Paldies, Olita, par Taviem ieteikumiem Sardīnijas ceļojuma plānošanā! Paldies par sagaidīsanu lidostā! Paldies, ka steidzies palīgā pat tumsā, kad bijām nomaldījušās! Paldies par brīnišķīgo Kosta Rei namiņu, kurā jutāmies omulīgi kā mājās! Paldies, ka varējām Tev pazvanīt jebkurā laikā, kad par kaut ko šaubījāmies vai nezinājām! Paldies, ka Tava mīlestība uz Sardīniju pielipa arī mums! Paldies par visu no visas sirds!”

  Patīk

 2. Ieva Florence un Oskars Vīksne saka:

  Maģiskā zeme! Maģiska pieredze!
  Cagliari mūs sagaida Olita Supe. Viņa atbraukusi naktī mums pakaļ uz Lidostu, lai droši mūs nogādātu Costa Rei namiņā, kur mums piedāvājusi apmesties uz nedēļu. Jau ar pirmo acus skatienu Skaistums viņā iemirdzēja tik spēcīgi, ka jūtamies ar viņu ļoti droši un gaidīti. Viņa ir ieinteresēta mūsos un neatstāj bez uzmanības, kas ir pacilājoša sajūta.
  Esam namiņā- Skats uz Jūru, kalniem, debesīm un zemi, apkārt miers un skaistums, gaisā virmo laimes enerģija. Esam klāt. Olita mūs iepazīstina ar visiem saprotamiem namiņa noteikumiem, iedzedz baltu sveci un uzdāvina vīna pudeli! “Par Jums”: skan tosts, un mēs paliekam divatā. Kā dabas zāles mūsu attiecībām, ķermenim un garam ir miers un Tīrā enerģija, kas valda namiņā un šajā zemē. Tā mūs dziedē. Ir neizsakāmi maģisks prieks no rīta celties šajā namiņā, atvērt logu un redzēt sauli austam, kura no Jūras, gardi oranža, nirst 06:20, katru rītu. Jūtamies kā mājās. Namiņš ir liels, istabas ir lielas, elpot ir pasakaini šeit! Gaiss ir antioksidantisks, atgādina sāļās pirtis, kad jūti, ka plaušas tīrās. Vējiņš uzspūš un veldzē. Namiņā ir āra duša, kas ir pasakaina. Auksta un atveldzējoša. Mazgājamies tajā katru dienu, neskatoties uz to, ka ir arī iekša duša, kur ir arī karstais ūdens! Kaimiņi te ir, te nav, bet, ko novērtējam ir tas, ka cieņa ir augstā līmenī, neviens nevienu netraucē, ir absalūta brīvība un tolerance. Izgulēties šeit var kā Dievi!
  Pirms turpinam rakstīt- pieminu, ka esam ceļojuši daudz, un zinām vietas ļoti pateicīgas un gaisīgas, bet ar Sardīniju nesalīdzinam. Šī vieta ir unikāla! Šī vieta ir Personība.
  Vārdiem pat nav iespējams aprakstīt! Vislabākais ir būt šeit un to redzēt , sajust pašiem.
  Esam Dievam un Olitai pateicīgi par šo pieredzi! Cilvēcība, cieņa un mīlestība ir šeit!
  Sardīja, mēs mīlam Tevi! Olita mēs esam Laimīgi! Mīlestību sūtam! Tu zini, ka esi īpaša mūsu sirdīs un dvēselē! Tu mūs dziedēji!
  Paldies!
  Ar mīlestību,
  Ieva un Oskars

  Patīk

 3. Zanda saka:

  Vēlos pateikt Tev Olitiņ, lielu paldies par vīnu un ķiršiem, un par dievīgi skaisto vietu!!!! Esam sajūsmā… priecājamies par miljons vērto skatu… Vīrs šorīt pamodās ap 5 un staigāja apkārt stenēdmas no sajūsmas par saules lēktu… meitenes sadraudzējušās ar Minku, mīļo un pabaro ar kārumiem.
  Sirsnībā Zanda

  Patīk

 4. Lilita saka:

  Paldies Olita par jaukajām brīvdienām! Mājiņa ir vairāk nekā fantastiska. Piekrītu jums pilnībā, ka Sardīniju saucat par Paradīzi. Kad to lasīju, gribējās uz savas ādas pārbaudīt ticamības momentu un ir!
  Mājiņā mums bija problēmas ar atkritumu šķirošanu. Nekādi nevarējām saprast, kas kurā kastē jāliek, bet katru rītu nonesām lejā, kas bija pa iepriekšējo dienu sakrājies un viss vienmēr tika savākts. Divas reizes bijām arī baseinā. Ieejas cena ir 5 eiro. Un jā, internets tur ir ļoti lēns. Mēs iztērējām visu internetu 2 dienās, un tad kamēr atradām kur papildināt. Uj, cik viss sarežģīti tur ar IT. Sardīniešiem jāņem piemērs no latviešiem.
  Vēlreiz paldies. Ieteikšu šo pasakaino vietu visiem draugiem un paziņām, un ceram nākošgad atbraukt atkal.
  Lilita

  Patīk

 5. В середине июня мы провели две замечательные недели на восхитительной Сардинии. Спасибо Олите за то, что она нашла нам уютный домик на юге острова. Несколько комнат, полноценная кухня, стиралка, собственный дворик, все в цветах, на горизонте море, немногочисленные тихие соседи и полная свобода – для меня это намного лучше любых пятизвездочных отелей.
  Единственный недостаток, которым страдают практически все сдающиеся аппартаменты по всему миру – это старые сковородки))) Непонятно, кто же их так жестоко скребет)))?
  А еще в первую ночь меня жутко испугали поливалки газонов. Я наслаждалась звездами, тишиной, прохладой и розовым вином перед домиком, как вдруг вокруг все страшно зашипело и из земли полезли наконечники поливалок. Так далеко и быстро (с газона к двери) я еще никогда не прыгала.
  Мы немного недооценили размеры острова: двух недель, пожалуй, мало даже для исследования только югa.
  Ну что ж, это значит нужно обязательно еще раз (а лучше, два и больше) вернуться на Bella Sardinia!!!
  Светлана из Москвы

  Patīk

 6. Janis & Zane saka:

  Paldies Olitai par Costa Rei mājiņas ieteikumu!
  Bijām tur augusta pēdējās nedēļās 2 lielie un 2 mazie. Jā, vieta riktīgi forša!
  Dikti jau patika brokastot un vakariņot terasē. Sevišķi, ja nav jāsalst un odi nekož nost. Lai gan pa dienu bija arī +40C, jūras vējš caur slēģiem ventilēja namiņu, un tajā bija labi arī bez kondicioniera. Ēna un caurvējš – divi nosacījumi, lai nebūtu karsti mājās tropiskā klimatā.
  Cagliari un daudz kur citur, protams, arī ir pludmale pieejama, tomēr, dzīvojot Costa Rei, pie pludmales piekļūt ir daudz ērtāk. Pa ceļam tirdzniecības centra picērijā var izdzert tasi latte par nieka 1.40 EUR un apēst lielisku 30cm picu Margarita par 3.50 EUR – nu, kas var būt labāks par šo?
  Mums bij Garmin ar 3 gadus vecu karti, tāpēc turpceļā pa nakti no Cagliari braucām pa kalnu serpentīniem. (Starp citu, šim ceļam pa vidu ir lieliskas kalnu pastaigu takas ar vairākiem maršrutiem.) Pēc tam izrādījās, ka pa lielam ir jau izbūvēta taisnā šoseja ar tiltiem un tuneļiem. Tāpēc lieti noderēja vietējais GSM/WiFi pārveidotājs, lai šo ceļu vienmēr atrastu iekš Waze. Jā, varbūt Olita savus maršrutus varētu papildināt ar precīzākām norādēm, jo, piem., kanjonu vai to milzu alu nemaz nebija tik viegli atrast pat ar GPS palīdzību. Bet, kad atradām, jā – tās vietas bij vērts apmeklēt! Protams, ceļā uz alu noteikti jāpaņem jaka, jo +10 grādos 2 stundas uzturēties ir gana skarbs pārbaudījums.
  Bet nu viss forši. Noteikti kādreiz atkal tur iegriezīsimies. Jo Sardīnija ir tuvāk par Karību jūras salām un daudz interesantāka par Ēģipti vai Turciju.

  Patīk

  • Olita saka:

   Paldies Jāni par atsauksmi. 🙂
   Zinot to, ka Sardīnijā daudzus objektus ir grūti atrast, ceļojuma maršruta beigās ir minēts, lai pirms ierašanās uz salas, ar google map palīdzību kārtīgi papēta vietas. Cik atceros, jūsu ceļojums tikai organizēts pēdējā mirklī, līdz ar to tam nepietika laika. Piemēram alu pirmajā reizē pat nevarēja atrast mans sardu draugs un vairākkārt jautājām vietējiem kā uz to nokļūt, bet uz kanjonu vienkāršāk, tur jāpaseko norādēm. Vispār Sardīnijā visu vienmeŗ jājautā cilvēkiem. Pat ja nerunājiet itāliski – jautājiet – un viņi pratīs izstāstīt. 🙂

   Patīk

 7. IMANTS FRISENBRUDERS saka:

  Bijām šai jaukajā vietā trīs pieaugušie ar bērnu un pavadījām šeit 10 dienas. Māja viegli atrodama un atrodas klusā vietā.nekādi traucējumi no kaimiņiem, pilnīga autonomija. Ļoti patika terase, kur uzturējāmies visvairāk baudot kolosālo panorāmu, sevišķi saules lēkti. Costa Rei pludmalē protams, ka visvairāk atpūtāmies, bet patika arī Porto di Giunco Willasimius,Punta Molentis, Feraxi Muravera.Iepirkātmies pārsvarā willasimius EUR veikalā, tur cenas draudzīgākas un izvēle plašākā. Izmantojām tirgu gan Willasimius gan blakus Costa Rei. Ar auto īri izpalīdzēja Helmuts, gan arī norādīja uz kurām pludmalēm labāk doties,kur gardākās picas. Ja kādam patīk peldēt vairāk kā vairumam apmeklētāju,tad vēlams iegādāties kāju pleznas, masku ar trubiņu. No savas pieredzes varu piebilst, ka jūrā satikos ar Cambalu, vairākām Medūzām , Zivis daudz pamanīju un patālāk no krasta vairākas Rajas,kuras cēli peldēja zem manis. Rezumējums :šī vieta ir pelnījusi uzslavas un esam pateicīgi Olitai par šo jauko atpūtu.

  Patīk

 8. Inese saka:

  Tā ir māja ar dvēseli! Tik vienkārša un omulīga:) Neaizmirsīšu šo brinišķīgo skatu uz debeszilo jūru! Saullēkti, brokastis uz terases – man to ļoti pietrūks:( Manai ģimenei pat braukāt pa salu negribējās, jo ļoti patika šī vieta ar pasakaino pludmali un mēreno ritmu. Pilnai laimei meita bija netālu baseins un karuseļi vakaros. Ļoti garšoja itāļu virtuve – jūras veltes un pizzas:) Mmmm. Atmiņā paliks pārtikas veikalu nosaukumi – Rosticceria (kulinārija), Pasticceria (konditoreja), Pesceria (svaigo zivju veikals), Pizzeria, Gelateria (saldējumu veikals). Ļoti ceru vēl atgriezties šajā vietā! Paldies, Olita, liels par rūpīgi piemeklēto vietu, visiem ieteikumiem un kopīgo atpūtu! To grūti izteikt vārdiem..

  Patīk

 9. Agnese saka:

  Bezgala mīlīga mājiņa. Terase, saullēkti, panorāmas skats, siltais gaiss un JŪRA, to visu atceroties smeldz sirds. Sardīnijas ceļojums bija skaistākais mūsu ģimenes ceļojums. Esam apceļojuši visu Itāliju un Eiropu, bet tik mīlestības un saules pielietas brīvdienas bija pirmo reizi. Iesakam visiem braukt uz Sardīniju un ja ir iespējams palikt šajā namiņā. Agnese ar ģimeni no Jūrmalas.

  Patīk

 10. Līga N. saka:

  Nesen atpūtāmies Costa Rei mājiņā ar skaistiem saulēktiem no rīta guļamistabas logā. Fantastiski dzert kafiju uz saulainās terases, baudīt skatu uz jūru, kalniem…..
  Paldies Olitai par šo burvīgo idilli!

  Patīk

  • Olita saka:

   Lūdzu Līga! Man bija liels prieks iepazīties ar Jūsu brīnišķīgo ģimeni! Ceru, ka nākošie viesi pret grūto kaķenīti izturējās tikpat mīļi kā jūs! :))

   Patīk

 11. Beta saka:

  Nu mums ir savs sapņu namiņš tālajā Sardīnijā. Paldies Olita par jaukajām brīvdienām. Putniņu čivināšanas mums pietrūks vēl ilgi.

  Patīk

  • Olita saka:

   Lūdzu Beta. Man ir liels prieks, ka brīvdienas Costa Rei jūs darīja tik priecīgus! Atceros jūsu bālās sejas atbraucot un veselīgi iedegušās prombraucot. Un tā dzirkstelīte, kas bija jūsu acīs, Jums noteikti vēl liks atgreizties. 🙂

   Patīk

 12. Gunta saka:

  🙂 Šī jaukā māja bija mūsu maija sākumā.. kad viss zied, smaržo un plaukst… Mēs kopā bijām 6, visiem vietas pietika un arī ir padomāts par sauļošanās krēsliem, kas ļoti noderēja. Saimnieki par visu ir padomājuši, lai mums – atpūtniekiem nekā netrūktu. Tas, ka nebija neviena kaimiņa arī bija ekskluzīvi.. Komiska likās atkritumu šķirošana, kamēr sapratām tieši, kurā spainī kas jāmet, bija jau jābrauc prom! Cerams, ka neiedragājām Sardīnijas ECO sistēmu! :):):) Uzticams līdz pēdējam bija dziedošais sardu zvirbulis.. skaistie saullēkti jūrā, kurus varēja vēŗot no terases, mazās, nekaitīgās ķirzaciņas patika bērniem. Šis brauciens ne tikai palika atmiņā, bet arī bija pozitīvisma un enerģijas lādiņš ilgam laikam!!!!!! Paldies, Olitiņ, par visiem ieteikumiem, shopingiem utt utjp!

  Patīk

 13. Laila saka:

  Mēs arī palikām šinī kolosālajā mājiņā. Skats no terases – nu, cepuri nost. Mēs ļoti daudz braukājām apkārt pa salu, mājiņā tikai gulējām un brokastojām un uztaisījām atvadu vakariņas Sardīnijai ar grillētu zivi. Viss bija vislabākajā kārtībā un nākošgad brauksim atkal tieši uz šejieni. Vienīgais mīnuss, ka tā arī neizdevās uzķert internetu mājiņā, bet atradām internetu lejā restorānā.
  Paldies, Olita par visiem ieteikumiem, ko mums devi un par mūsu īso, bet kolosālo tikšanos.
  Bella Sardinia – bella vita.

  Patīk

  • Olita saka:

   Paldies, Laila!
   Gaidīsim Jūs atkal nākošgad, es tiešām ticu, ka jums tā būs kā ikgadējā tradīcija – vismaz vienas nedēļas atpūta uz šīs fantastiskās salas.

   Patīk

 14. Ineta saka:

  Dzīvojām šajā burvīgajā mājiņā šīs vasaras sākumā-maija vidū.Bijām 5 cilvēki-3 pieaugušie un 2 bērni.Kad atbraucām līdz Costa Rei,bija ļoti vēls un tumšs.Olita mūs sagaidīja un ļoti labi sagatavoja,lai nenobaidāmies,ejot iekšā mājiņā,jo sākumā viss liksies ļoti ,ļoti mazs!:)
  Un tā arī bija-iegājām iekšā un pirmais bija tāds kā neliels šoks….un tas ir arī viss?! Bet iekārtojāmies un kā par brīnumu,visiem pietika vietas!:) Un otrā rītā,pamostoties,pirmais,kas pārsteidza,patīkamā putnu vīterošana un izejot laukā uz terases bija tāāāds tik patīkams pārsteigums- burvīga terase un fantastisks skats uz jūru,ko varējām baudīt katru dienu!!!! Un viss uzreiz likās pilnīgi savādāk,daudz plašāk un majīgāk,kā vakarā ierodoties.Neliels pagalmiņš,ar ko mūsu 2 bērniem pilnīgi arī pietika,kur spēlēties un sauļoties.Un bērniem ļoti patika viņu mazā jumtistabiņa otrajā stāvā.Šajā laikā mums nebija arī neviena kaimiņa,pilnīgs miers un klusums.Paldies,Olitiņ!:)

  Patīk

 15. Kristīne saka:

  Sogad vasaraa bijam ieplanojushi atvalinajumu Italijaa, ilgi meklejam vietu un bijam gandriiz izmisumaa. Muusu 3 bernu gimenei gribejaas briivu, klusu un komfortablu atpuutu. Pec draugu ieteikumiem atradam sho burviigu maaju. Divas kolosalas nedelas ar juuru, sauli, smuku dabu, siltiem vakariem pie pashu griletas zivtinjas uz terases mmmm. Iesaku panemt auto un izbraukat pludmales apkaart. Beernu “labo atminju krajkassitee” noteikti paliks shiis muusu brauciens! Paldies Sardinijai un Olitai ! 🙂

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.