Villa OASI ar izeju uz jūru


Liela daļa latviešu, meklējot Brīvdienu māju, grib atrast kaut ko sardu stilā un noteikti, vai nu pie pašas jūras, vai vismaz ar skatu uz jūru, jo atbraucot uz Sardīniju un pavadot te vienu vai divas nedēļas, protams, ka grib notvert to īsto fīlingu, un sajust īsto Italy Stile. Daudzi man raksta: “Gribam māju, kur uzmetu dvielīti uz pleciem un peldbiksēs eju uz jūru…” 🙂 Nu lūk, te tā ir! Ja arī Tev patīk autentiskas lietas, tad šī villa ar tiešo izeju uz jūru ir tieši tas, kas sniegs gaidītās sajūtas. Papildus bonuss ir tas, ka villa ir tik tiko restaurēta.

Villas apraksts:
– villai ir sava teritorija un tā neatrodas kopā ar citām mājām, tāpēc tā ideāli atbilst tiem, kam patīk ‘privacy’.
– 3 guļamistabas (no kurām 2 ar laulības gultu un viena ar divstāvīgo gultu) un tajā var palikt 6 personas;
– 2 vannasistabas;
– atsevišķa virtuvīte;
– viesistaba, kur skatīties TV un tml.;
– 1000 m2 liels dārzs ar barbekjū zonu un āra atpūtas dīvāniem;
– virs mājas terase ar skatu uz jūru, ar zviļņiem un saules sargu;
– lejā atrodas otra terases, kas ir āra ēdamā zona;
– āra duša;
– viesus sagaidu es personīgi (izņemot dažas nedēļas, kad studiju dēļ netieku);
– privātā auto stāvvieta;
… un vārtiņi, kas ved pa tiešo uz jūru uz pasakaino Campus pludmali.

Turpat pie villas atrodas restorāns ar terasi un skatu uz jūru “Il Miraggio”, kur gatavo jūras veltes, blakus ir kafejnīca, neliels pārtikas veikaliņš un tabacchi. 3 km attālumā atrodas Villasimius osta, no kurienes var izbraukt ekskursijās ar burinieku, gan pašiem iznomāt laivu, lai apbraukātu tuvākās neaprakstāmi skaistās pludmales, turpat netālu notiek  izjādes ar zirgiem gar jūras krastu. Šarmantais Villasimius ciematiņa centrs atrodas 10 minūšu attālumā.

No Cagliari Elmas lidostas tā atrodas 60 km attālumā, no Olbijas lidostas 260 km attālumā (ceļš aptuveni 3 stundas).

Fotogrāfijās redzat visas pludmales, kas ir rokas stiepiena attālumā no šīs villas. Villasimius ar savām pludmalēm tiek dēvēta par vienu no Dienvidu krasta pērlēm.

Chek-In un Chek-Out notiek tikai sestdienās (izņēmums ir oktobra mēnesis). Lai rezervētu to, ir jāveic pirmā iemaksa. Lai uzzinātu vai māja ir pieejama un kāda cena ir jūsu izvēlētajiem datumiem, lūdzu rakstiet te:

Te lūdzu izlasiet, ko būtu jāņem vērā Izīrējot Brīvdienu māju Sardīnijā , un šeit atradīsiet informāciju par Ceļojuma maršrutiem.