Apartamenti TRAMONTO (2, 4 vai 6 cilvēkiem)

No ārpusesIzīrēju 4 nelielus dzīvoklīšus Rietumu krastā, 85 km attālumā no Cagliari lidostas. Tie atrodas tikai 100 m no jūras krasta, un turpat 3 km attālumā atrodas Eiropā lielākās smilšu kāpas. Šis krasts ir ļoti daudzveidīgs, nedaudz mežonīgs savā dabiskumā, ar fantastiskiem saulrietiem un tūrisma nesabojāts. Te pludmales ir brīvas un cilvēku nepiepildītas visa gada garumā.

Tātad, ir 4 dažādas platības apartamenti, gan divām, gan četrām, gan 6 personām. Divi ir ar vienu guļamistabu, un divi ar divām guļamistabām. Visos ir viesistaba apvienota ar virtuves stūrīti, vannasistaba un terase ar dievīgu skatu uz jūru. Tajos atrodas viss nepieciešamais dzīvošanai, gan trauki, gan veļas mašīna, gaisa kondicionieris u.t.t. Ir autostāvieta. Līdz tuvākajam veikalam pārsimts metri, un viss ir sasniedzams pāris minūšu laikā.

Šī vieta ir piemērota tiem, kam ļoti patīk daba, klusums un dievīgi saulrieti. Tuvākajā apkārtnē ir daudzi apskates objekti – gadsimtiem vecas baznīciņas, nekrapole, mazi ciematiņi, tempļa drupas, ogļraktuves, pērļu jeb rīsu pludmale u.t.t.

Te lūdzu izlasiet, ko būtu jāņem vērā Izīrējot Brīvdienu māju Sardīnijā , un šeit atradīsiet informāciju par Ceļojuma maršrutiem.

Cenas maijā un oktobrī ir ap 500 eiro (+dažas papildus izmaksas), jūnijā un septembrī ap 600 eiro, jūlijā uz 2 cilvēkiem ir 700 eiro un augustā uz 2 cilvēkiem ir 900.

Lai uzzinātu kurš dzīvoklītis ir brīvs, kāda ir cena jūsu izvēlātajiem datumiem un kāda ir pirmā iemaksa, lūdzu rakstiet te: