ORISTANO

Šie brīnišķīgie apartamenti atrodas Oristano pilsētas centrā 200 m. attālumā no Romas laukuma (piazza Roma). Dzīvoklis atrodas 4 stāvā, ir pieejams arī lifts un garāža. Apartamentu platība ir 150 m2. Dzīvoklī ir plaša bērnu rotaļu istaba, plaša viesistaba, guļamistaba, vēl viena istaba ar divām atsevišķām gultām, 2 vannasistabas (vienā no tām ir arī vanna, kas starpcitu Sardīnijā ir liels retums), virtuve ar visu nepieciešamo, liela terase ar galdu un atpūtas krēsliem, kā arī vieta barbekju.

Pie mājas atrodas gandrīz visi iespējamie pakalpojumi – veikals, bārs/kafejnīca, pasticceria, kur katru rītu tiek gatavoti smaržīgie kruasāni un cita veida bulciņas un našķi. Apartamenti atrodas 3 km attālumā no jūras, kas ar auto ir sasniedzami 4/5 minūšu laikā. Kopumā apartamenti ir paredzēti 6 pieaugušajiem un 2 bērniem.

Apartamentu cena ir sākot no 550 euro nedēļā (atkarībā no sezonas un cilvēku skaita). Par pieejamību uz jūsu izvēlētajiem datumiem, lūdzu rakstiet man personīgi uz meilu: bellasardinija@gmail.com

Attālums: no Alghero lidostas = 80 km, no Cagliari lidostas = 120 km, no Olbijas lidostas = 160 km.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s