TORRE DEL POZZO (4 pers.)


Šie apartamenti atrodas 500 metru attālumā no jūras ļoti brīnišķīgā vietā. Dzīvoklī ir viesistaba ar dīvānu, guļamistaba un istaba ar 2 atsevišķām gultām, plaša terase, no kuras jūs variet vērot fantastiskus saulrietus, cept barbekjū, kamīns (kas vairāk noder rudens un ziemas ceļotājiem). Apartameni ir ideāli piemēroti 4 cilvēku ģimenei, taču tajā var palikt līdz pat 6 cilvēki. Tiem, kas vēlas baudīt dabu, jūru un sauli netraucēti no apkārtējiem šis ir piemērots variants.

Ir pieejami 2 apartamenti viens virs otra, tā kā, ja meklējat naktsmītnes līdz pat 12 cilvēkiem, tad šis variants tam ir piemērots.

Apartamentu cena ir sākot no 550 euro nedēļā (atkarībā no sezonas un cilvēku skaita). Lai saņemtu sīkāku informāciju (par pirmo iemaksu, par interneta lietošanas iespējām, transferu, velosipēdu nomu) un lai precizētu pieejamos datumus lūdzu rakstīt uz email: bellasardinija@gmail.com

Attālums: no Alghero lidostas = 80 km, no Cagliari lidostas = 120 km, no Olbijas lidostas = 160 km.

3 Responses to TORRE DEL POZZO (4 pers.)

 1. Laura saka:

  Mēs šeit pavadījām vienu nedēļu, otru bijām salas Ziemeļos un tur palikām viesnīcā. Šeit vieta bija negaidīti skaista, un māja ļoti atgādināja mūsu pašu dzīvokli Bauskā. Viss ļoti praktisks un ērts, liela terase, ērta gulta, virtuvē pieejams viss vajadzīgais un saimnieks ļoti laipns, kaut arī nerunā neko angliski. Un ko nevarēja nepamanīt, ka te ir gleznaini saulrieti, un pludmales, kas atrodas tuvumā ir atšķirīgas no augšējā krasta. Mēs izbraukājām arī vismaz pusi no Olitas sagatavotā maršruta, un guvām daudzus iespaidus. Dēlam vislabāk patika ogļraktuves, meitai izjāde ar zirgiem, mums ar vīru ļoti patika izbrauciens ar zvejnieku laivu un folkloras vakars. Iesaku visiem šo brīnišķīgo māju.

  Patīk

 2. Ilze saka:

  Lielisks dzīvoklis, kur var jūsties kā mājās, ar visu aprīkojumu, kas nepieciešams ikdienai. Laipns saimnieks,kas bija sagatavojis visu nepieciešamo, pat brokastis bija sarūpējis, jo ieradāmies vēlu vakarā. Tas nebija vienkārš apartaments, tas bija kaut kas vairāk , kas lika justies tiešām lieliski visu ceļojuma laiku. Brīnišķigs skats uz jūru, gan no istabām, virtuves un protams terases, kur varēja vērot saulrietu un nesteidzīgi malkot vīnu. Stratēģiski laba vieta, jo tuvumā ir daudz vietas, ko ieteiktu apskatīt un izbaudīt, kā piemēram Is Arutas pērļu pludmale. Esam ļoti apmierināti ar izvēli. Paldies Olitai!!!

  Patīk

  • Olita saka:

   Lūdzu Ilzīt. Atceros tavus daudzos jautājumus par to, kādas priekšrocības ir apartamentiem, atšķirībā no viesnīcas. 🙂 Man ir liels prieks, ka uzticējāties man, izmēģinājāt, un palikāt ļoti apmierināti!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.