Izbrauciens ar burinieku


Matilda IISākot ar 1.maiju līdz 30.septembrim no Marina di Villasimius pludmales katru dienu notiek ekskursijas ar 22 metrus garo buru laivu “Matilde II”.

Atiešana no Villasimius ostas plkst. 10:00 un atgriešanās 16:30.

Visa Villasimius piekraste ir brīnišķīga, neskatoties uz to, vai to baudiet no automašīnas loga, vai atrodoties uz jahtas, burinieka vai vienkāršas laivas dzidrajā jūrā.

Villasimius apkārtnē vairāks salas un pludmales ir dabas aizsargājamo objektu sarakstā, jo to tuvumā dzīvo kāda reta putnu suga (piemēram rozā flamingi), nārsto reti sastopamas zivis (barracuda) vai jūras dzīlēs gadsimtiem ilgi guļ kāds nogrimis vēsturisks dārgums.

Ekskurija ir organizēta tā, lai ik viens, kas uzkāpj uz klaja, pēc 6 stundu „pastaigas pa jūru” nost no tā nokāpj emocijām un iespaidiem bagāts.

Ekskursijas laikā : Isola dei Cavoli

Nokļūsiet uz salas „Isola dei Cavoli”, kur atrodas nogrimusī Madonna del Naufrago statuja, uz kuru brauc nirēji no visas pasaules, bet 15 metru dziļumā nārsto īpaša zivju suga Barracuda.

Izkāpsiet pludmalē „Punta Molentis”, kas savu nosaukumu aizguvusi pateicoties ēzelīšiem, kurus izmantoja kā darbaspēku, lai pārvadātu granītu. Šī pludmale ir klusa un mierīga, jo atrodas vienā no Villassimius galējiem punktiem.

Vairākas reizes varēsiet nopeldēties dzidri zilajā jūrā.

Uz klaja nobaudīsiet tipiskas sardu pusdienas. Pusdienu piedāvājumā kā uzkodas pasniedz slaveno sardu aitu sieru, sardu salsiccia, sardu plāno maizīti Carasau, otrajā ēdienā pasniedz “Malloreddus alla campidanese” – tie ir mazie gliemežvāku makaroniņi ar salsiccia un tomātu pastu, kā arī malkosiet vīnu un nodegustēsiet sardu tipisko dzērienu Mirto.

Cena vienai personai ir 70 eiro, bērniem līdz 12 gadu vecumam cena 40 eiro.

Pietiekties buriniekam šeit, norādot vēlamos datumus un cilvēku skaitu (cik pieaugušie un cik bērni līdz 12 gadiem)

12 Responses to Izbrauciens ar burinieku

 1. Dace saka:

  Tiko atbraucām no Sardīnijas. Paldies par labo ceļojuma programmu, vērtīgajiem ieteikumiem un iespēju iepazīties. Gribam ieteikt visiem ekskursiju un šo kuģīti. Ļoti labi iespaidi palikuši un siltas atmiņas par skaisto dienu uz jūras.

  Like

 2. Arnis saka:

  Paldies par šo ekskursiju. Mūsu ģimenē ir 2 bērni, mazākajam vēl tikai nepilni 2 gadi, domājām, kā nu mazais uzvedīsies uz laivas, taču viss noritēji fantastiski. Iesaku visiem šo ekskursiju, pusdienas un laivas, skaisti skati un labs noskaņojums visai dienai garantēts.

  Like

 3. Evija saka:

  Brīnišķīgs piedzīvojumu sajūtu pilns brauciens. To tirkīzzilo jūru un skaistos dieva veidotos akmens krastus neaizmirst nemúžam. tie ir manu acu priekšā joprojām . . Un jūras spēku arī izjutām atpakaļceļà laiva veikli lidoja pār viļñiem pieredzējuša kapteiņa vadìbā.

  Like

  • Olita saka:

   🙂 Cik skaisti Evija! Labi pateikts – laiva veikli lidoja pār viļņiem. Es uzreiz atceros kā mēs ar Gio braucām uz noslēpumainajām pludmalītēm paši ar mazo laivu, čalis pirmo reizi šoferēja laivu, gāzi visu laiku turēja pilnā jaudā, un tur mēs toč lidojām, vienā mirklī pat atrāvāmies no “zemes” vismaz metru. Mamma Marija, nabaga Džo, ganjau nebija diezko aizraujoši nākošās 15 minūtes mierināt, glābšanas vestē ietērpto un puspanikas ķerto, Olitu. Ahahaha… Tagad smiekli nāk, bet toreiz gandrīz raudāju, jo laivai bija notrūkuši visi rokturi un man, mētājoties pa viļņiem, pat nebija kur pieķerties. 🙂 Nu bet tas bija tikai pirmās 20 minūtes, pēc tam jau iegājām mierīgos ūdeņos.

   Like

 4. Ai Vi saka:

  Atpūtas brauciens ar burinieku Matilda bija mans aizgājušās vasaras noslēguma sevis palutināšanas pasākums, lai, kuģim vilņos šūpojoties, uz savas ādas sajustu Sardīnijas maigā vēja glāstus, lai dvēseli veldzētu lagūnu fantastikso krāsu burvība, lai ķermenis relaksētos, lagūnas dzidrajos ūdeņos peldot, lai, vējam matos spēlējoties, vēlreiz viegli noreibtu no Sardīnijas vīna un mirto glāzītes, lai garšas kārpiņas gavilētu, patīkamā kompānijā baudot uz kuģa gatavotos ēdienus. Un, lai cik daudz skaistie Sardīnijas ūdeņi būtu redzēti, ieraugot katru nākamo lagūnu, es kā bērns vienmēr iesaucos: “Ak, cik skaisti!!” – it kā tā būtu pirmā mūžā redzētā. Un esmu pārliecināta, ka man vienmēr saglabāsies šī bērnišķīgā sajūsma, jo nav divu vienādu dienu, krāsu gammu lagūnas ūdeņos, divu vienādu dvēseles noskaņojumu. Un, tici man, arī tev patiks, un šī būs diena, kuru atcerēties!!

  Like

 5. Laila saka:

  ha-ha, nu šito ekskursiju es atcerēšos uz visiem laikiem. Pirmkārt mēs ieradāmies, kad kuģis jau bija atpeldējis no krasta, kapteinis labi noreaģēja uz mūsu kliedzienim un atsūtīja mums pakaļ gumijas laivu. Otrs joks bija kad ņēmu no naudas maka laukā naudu, lai norēķinātos, kaut kā galīgi neveiksmīgi visu savēru vaļā un man aizlidoja pa gaisu 500 euro gabalā, kas protams veiksmīgi iekrita ūdenī. Tas pats kapteinis raušus norāva savas drēbes un ielēca pakaļ tiem eiro. Es no kauna caur kuģi gribēju izkrist. Pēc tam pus stundu nekustējos, ka vēl kas nenotiek. Ceru, ka kapteinis pēc tam nesūdzējās par mūsu neizdarībām.
  Bet ekskursija ar kuģi bija kolosāla. Visa diena veltīta tikai jūrai un gleznainajām ainavām. Ko vēl vairāk var vēlēties? Bauda.

  Like

 6. Ineta saka:

  Lai arī mūsu izbrauciena dienā laiks bija ļoti vējains,pavadījām burvīgu un piepildītu dienu uz burinieka!!!!! Bijām ar diviem maziem bērniem,viņiem ļoti,ļoti patika izbrauciens un plunčāšanās ne tik siltajā ūdenī un smilšu piļu būvēšana..Kā arī bērnus ļoti aizrāva iespēja barot zivis-iemetot maizi ūdenī,uzreiz parādījās liels bars ar zivīm,kuras paķērušas krietnus maizes gabalus,atkal pazuda zem ūdens.Mājupceļš līdz ostai izvērtās pat ļoti ekstrēms,jo bija milzīgi viļņi un laivu mētāja no vieniem sāniem uz otriem,bet arī tam bija sava eksotikas piedeva,man tas ļoti patika.Arī bērniem nevienu brīdi nebija bail,viņi bija sajūsmā kaut ko tādu piedzīvot! Pusdienas un uzkodas garšigas,vīns,kafija,mirto……….ko vēl pilnai laimei var vēlēties?!!!!! Lielumlielais paldies Olitai par šī izbrauciena noorganizēšanu!!!

  Like

 7. Agija saka:

  Ļoti jauks brauciens, mierīga atpūta, skaisti skati, pusdienas, uzkodas, dzērieni, iespēja pasauļoties, peldēties. Piepildīta diena, pēc kā patīkams nogurums. Olita ļoti palīdzēja gan ar padomiem, kā tikt no Kaljari uz Villasimius, gan palīdzēja sarunāt transportu, kas atved līdz buriniekam, jo autobuss no Kaljari nokavējās. Paldies liels 🙂

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.