FOR SALE

Šo gadu laikā daudzi ir atceļojuši uz Sardīniju, un daļu no jums, tāpat kā mani, Sardīnija sev ir pakļāvusi ar superīgo klimatu, dievīgo jūru, garšīgo ēdienu, skaisto dabu, jaukajiem cilvēkiem un īpašo auru. Man ik pa laikam kāds uzraksta par savu vēlmi iegādāties īpašumu Sardīnijā, taču līdz šim biju pārāk aizņemta ar tūrisma lietām, tāpēc tam neatlika laika. Šogad, klausoties ziņas un redzot, kas notiek pasaulē un jo īpaši Eiropā, es katru reizi atvieglojumā nopūšos, jo Sardīnijā patiešām jūto droši! Pēdējos 2 gados bēgļus uzņem arī šeit, bet par cik viņiem uz salas nav īsti ko darīt, tad, salīdzinot ar pārējo Itāliju vai Eiropas lielākajām valstīm, te to ir ļoti maz  un ceru, ka šī nelielā sala nekad nekļūs par ēsmu cilvēkiem ar ļaunām domām. Tāpēc tiem cilvēkiem, kas meklē drošu vietu savai nākotnei, Sardīnija ir ļoti laba izvēle.

Domājot par šīm lietām nolēmu nebūt pasīva, un palīdzēšu tiem latviešiem, kam ir bijusi un ir joprojām interese iegādāties māju vai dzīvokli Sardīnijā. Man vairākkārt ir jautāts – cik maksā brīvdienu māja Costa Rei, kas Lonely Planet ceļvedī jau piekto gadu pēc kārtas ir iekļauta starp 5 skaistākajam PASAULES pludmalēm (kam nevar nepiekrist). Tajā zonā cenas ir sākot no 140 00 eiro un uz augšu. Māja ar 2 guļamistabām, virtuvīti kopā ar viesistabu un vannasistabu, tikai 300-400 m attālumā no jūras, maksā no 170 000 eiro un uz augšu. Ziemeļu pusē mazos, necilos ciematiņos var dabūt dzīvokļus sākot no 50-60 000 eiro. Taču latvietiem tas nav tik svarīgi, lai dzīvoklis atrastos tūristu iecienītākajā vietā. Cagliari dzīvokļus var nopirkt sākot no 150 000 eiro. Savukārt salas iekšienē lielas mājas var dabūt sākot no 45 000 eiro. Cenas ir ļoti dažādas.

Ja kādam no jums ir interese par NĪP iegādi Sardīnijā, rakstiet man uz e-pastu, izstāstot, kas ir tas, ko gribētu iegādāties, kādi ir jūsu sapņi, domas, idejas un kopā atradīsim jums piemērotāko variantu.

Sardegna