Dzīvoklis salas Ziemeļos tikai pa 42 000 eiro

Cena 42 000 eiro.

Viddalba

Viddalba

* Platība 38 m2;

* 2 istabas (viesistaba + virtuves stūrītis un 1 guļamistaba);

* 1 vannasistaba;

* Garāža;

* Baseins;

* Atrodas 7 km no jūras;

* 100 km attālumā no Olbijas lidostas.

Dzīvoklis atrodas ciematiņā Viddalba ar 1700 iedzīvotājiem, t.i. salas ziemeļu piekrastē, blakus termālajai upei. Dzīvoklis atrodas vairāku māju kompleksā, otrajā stāvā un no balkona paveras skats uz peldbaseinu.  Tajā ir viesistaba ar virtuves stūrīti, atsevišķa guļamistaba, vannasistaba, balkons un lejā autostāvvieta. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts.

Viddalba ciematiņš ir ļoti, ļoti maziņš, bet dzīve tur noris visu gadu. Nav tā, ka tur cilvēki parādās tikai tūrisma sezonas laikā. Te ir pieejams pasts, banka, medicīniskie pakalpojumi, kafejnīcas, restorāni, veikaliņi, viens muzejs, vairākas baznīcas, frizētavas u.c. Otrdienās tiek rīkots tirdziņš, kur visi sanāk apmainīties ar klačām un jaunumiem. Visa gada garumā ik pa laikam notiek kāds pasākums, piemēram, maijā ir ciemata svētki, augustā Alus svētki, bet Lielajā Piektdienā tiek rīkoti “Via Crucis” svētki, tas ir teatrāls uzvedums par Kristus ciršanu krustā. Vasarā ciemata galvenajā laukumā tiek rīkots pasākums “L’abbrazzu”, kurā atspoguļo sardu kāzu tradīcijas.

One Response to Dzīvoklis salas Ziemeļos tikai pa 42 000 eiro

  1. Māris saka:

    Sveiki, mēs jau kādu laiku domājam par īpašuma iegādi Sardīnijā. Kādi jums ir piedāvājumi salas Dienvidos? Ziemeļi mūs neinteresē, jo tur dzīve ir tikai dažus vasaras mēnešus un arī klimats nav tik patīkams kā lejā. Jau 6 gadus regulāri apmeklējam Sardīniju, mums vislabāk patiktu kaut kas Cagliari tuvumā vai posmā līdz Vilassimius. Ar 3 atsevišķām istabām un ne tālāk kā km no jūras. Paldies. Māris

    Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s