IZAICINĀJUMS “PRĀTA DABA”


Trešais 11 dienu izaicinājums cikla “Yoga tavai veselībai un pozitīvai domāšanai” ietvaros sāksies 5.novembrī.

Izaicinājums PRĀTA DABA jau nosaukumā pasaka uz ko mēs strādāsim – uz mūsu domām! Veidosim skaistu, harmonisku, labklājīgu, pozitīvu un mīlestības pilnu mūsu rītdienu! Atbrīvosim prātu no bailēm, negatīvām domām, kas tur mūs sasietus ar nesaprotamām saitēm un neļauj mums realizēt mūsu sapņus un vēlmes.

Izaicinājuma laikā daudz runāsim par pašu svarīgāko – MEDITĀCIJĀM, jo lai kā mēs gribētu mainīt savu domāšanu, to nav iespējams izdarīt parastā domāšanas režīmā. Mums caur Meditāciju ir jāpiekļūst zemapziņai un jāveido jauna personība. Šajā izaicinājumā izmantošu ne tikai Kundalini jogas metodes, bet arī citu pasaulē slavenu Meistaru un kvantu fizikas zinātņu doktoru metodes. Visu, kas palīdzējis man pašai visas dzīves garumā, līdz es nonācu līdz Kundalini jogai un palīdz arī šodienā strādāt ar maniem audzēkņiem.

Ko Tu iegūsi šajā izaicinājumā?

💫 Katru dienu plkst. 7:30 tiksimies tiešajā ēterā un kopā taisīsim 11 minūšu meditāciju. Šī ir unikāla iespēja sākt savu dienu savādāk pieslēdzoties Kosmiskajam Gaismas Kanālam. Šī būs unikāla iespēja tikai tiem, kas tagad piedalīsies Izaicinājumā. Vēlāk, kad izaicinājums būs beidzies to varēs iegādāties tāpat kā pirmos divus izaicinājumus, bet rīta meditācijām nebūs video ieraksti. Satikšanās klātienē uz Rīta Meditāciju ir Bonuss tikai tiem dalībniekiem, kas piedalīsies no 5. līdz 15.novembrim un atradīs laiku, lai savienotos kopīgā Enerģijā. 

💫 Sapratīsi kā ir “uzbūvēts” mūsu prāts, kā tas darbojas un cik liela vara tam ir pār mums.

💫 Atpazīsim Bailes, no kurienes tās rodas un kāda vara pār mums ir bailēm. Būs arī speciālas meditācijas tieši Bailēm, kā no tām atbrīvoties. 

💫 Detalizēti iepazīsi kas ir Meditācija, kādi ir tās veidi, kā tām sagatavoties un kā tās praktizēt vienatnē.

💫 Būs 11 meditācijas dažādos formātos (gan video formātā, gan audio, gan rakstītā). Tēmas: Kā nomierināt prātu, Kā atbrīvoties no bailēm, Kā atvērt naudas kanālu, Kā manifestēt savas vēlmes Visumam, lai tās piepildītos, Kā atbrīvoties no “nabaga domāšanas”, Kā līdzsvarot visus 5 elementus sevī, Kā nepiesaistīt neveiksmes un negatīvus notikumus, Kā veicināt Pozitīvo prātu, Kā atbrīvoties no vainas sajūtas, Kā atvērt sirds centru beznosacījumu Mīlestības plūsmai…

💫 Paralēli 11 Meditācijām saņemsi 5 Mantras & Meditācijas ar skaidrojumu uz ko tā strādā. 

💫 Būs vairākas Kundalini jogas krijas tavai ikdienai, lai varētu ne vien meditēt, bet apvienot kopā ķermeni, prātu un garu (enerģiju).

💫 Būs daži mājas darbiņi un uzdevumi.

💫 Visiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties vienā Kundalini jogas nodarbībā par velti.

🎁 5 aktīvākie dalībnieki sociālajos portālos dāvanā saņems brīnišķīgu dāvanu “Meditāciju kalendārs 12 mēnešiem”, kas klājā nāks novembrī. Tāds kalendārs latviešu valodā iznāks pirmo reizi! Ar novembri kalendāru varēs iegādāties ik viens gan sev, gan saviem vecākiem, radiem un draugiem.

Izaicinājums notiks 11 dienas Telegram grupā, tam varēsi pieslēgties katru dienu sev izdevīgā laikā. Izaicinājuma laikā būs arī grupas čats, kurā dalīties ar pieredzēm, varēsiet uzdot jautājumus. 

Par cik visi izaicinājumi ir saistīti, tad ļoti labi būtu iziet vismaz vienu no iepriekšējiem izaicinājumiem, ko vari izdarīt šeit. Ja jogo kopā ar mums vai esi pazīstams ar Kundalini jogu, tad tas nav nepieciešams. Kāpēc tas ir būtiski? Pirmkārt tāpēc, ka iepriekšējos izaicinājumos ir ļoooooti noderīga un vērtīga informācija visai tavai dzīvei, tur ir daudzas mantras, elpošanas tehnikas, vingrojumi, informācija, un otrkārt tāpēc, ka caur šiem izaicinājumiem Tu sevi jau pacel uz augstākām vibrācijām un šajā izaicinājumā sasniegsi labākus rezultātus!

Izaicinājums PRĀTA DABA

Pēc apmaksas veikšanas dažu dienu laikā tavā e-pastā atnāks pievienošanās links Telegram grupai. Ja 3 dienu laikā linku nesaņem, lūdzu atsūti man ziņu whatsapp.

45,00 €

Izaicinājums PRĀTA DABA + 1 un 2. izaicinājums

Pēc apmaksas veikšanas dažu dienu laikā saņemsi pieslēgšanās linku izaicinājumam PRĀTA DABA un abiem iepriekšjiem izaicinājumiem. Ja 3 dienu laikā linkus nesaņem, lūdzu atsūti man ziņu whatsapp.

90,00 €