JOGA ONLINE


KUNDALINI JOGA ONLINE KOPĀ AR “BELLA SARDINIJA”

Cilvēks ir vissarežģītākais mehānisms uz šīs planētas un JOGA ir vispiemērotākā lietošanas instrukcija šim sarežģītajām mehānismam”.  /Sat Guru/

Es pati dzīvoju uz Sardīnijas salas Itālijā, tāpēc nodarbības latviešiem visā pasaulē vadu tiešraidē Online. Tā ir brīnišķīga iespēja pievienoties nodarbībām Online neatkarīgi kurā valstī jūs dzīvojiet. Šobrīd kopā ar mani jogo un veic meditāciju prakses latvieši no Latvijas, Norvēģijas, Vācijas, Īrijas, Anglijas, Ņujorkas, Melnburnas, Dānijas, Šveices un Itālijas.

NODARBĪBU LAIKI & ABONEMENTA CENAS

Rīta Yoga” plkst.10:00 (pēc LV laika)
OTRDIENA
CETURTDIENA
SESTDIENA
📍Abonementa cena: 60€

Vakara Yoga” plkst. 19:00 (pēc LV laika)
PIRMDIENA
TREŠDIENA
CETURTDIENA
📍Abonementa cena: 60€

Yoga rītos & vakaros”
Kopumā nedēļā notiek 6 nodarbības un var izvēlēties kuru laiku grib.

📍Abonementa cena: 70€

📍Ja ņem atsevišķi, tad vienas nodarbības cena = 8€
📍Var pieteikties Individuālajai nodarbībai = 30€

📍Nodarbības ilgums: 90 min.
📍Nodarbības notiek Online caur Zoom.
📍Iegādājoties abonementu jūs tiekat pievienots jogas grupai, kurā notiek tālākā saziņa. Šajā grupā visi saņem daudz vērtīgas informācijas, meditācijas, Mantras, dodu atbildes uz daudziem jautājumiem, saistītiem ar jogas praksi, kā arī šeit ir iespēja man uzdot jebkuru jautājumu.

Kundalini jogā mēs netaisam sarežģītas pozas, mēs vairāk laika veltam tieši mugurkaula stiprināšanai, sēžot vienkāršajā jogas pozā, stiepšanās vingrojumiem, daudz laika veltam elpošanas tehnikām, koncētrēšanās, prāta nomierināšanai, meditācijām un mantrām.

Cilvēks, kas pastāvīgi nodarbojas ar Kundalini jogu ir tāds pats kā bija pirms tam, ar visām cilvēciskajām īpašībām, atšķirība ir tajā, ka mēs skaidri sākam apzināties (ne tikai teorētiski, bet reāli), ka šajā pasaulē ES pats esmu atbildīgs par jebkuru notikumu un rīcību, pat ja to ir izprovocējis kāds cits. Kāpēc ES reaģēju šādi uz šo cilvēku? Kāpēc AR MANI notika šī situācija? Joga māca kā pārvaldīt savas emocijas, kā kontrolēt domas, kā būt iekšēji mierīgam un laimīgam, kā izārstēties no dažādām slimībām un būt mijiedarbībā ar cilvēkiem un dzīvi, nebaidoties kļūdīties un būt tam, kas mēs katrs esam patiesībā.

Te var izlasīt kā man sākās ceļš uz jogu: https://bellasardinija.com/2013/04/26/atklasme-par-kundalini-jogu/

💎❗️ Sekojiet man līdzi FB https://www.facebook.com/Bellasardinijacom https://www.instagram.com/yogabellasardinia/ un http://www.instagram.com/bellasardinija/, lai uzzinātu par plānotajiem jogas retrītiem Sardīnijā, Latvijā, kā arī citur pasaulē. 🔆💕🏖

❗️Esmu atvērta dažādām sadarbības iespējām. Tāpēc, ja jums ir ideja jogas nometnei vietā, kur dzīvo latvieši – rakstiet!

Kundalini jogā viena no nozīmīgākajām elpām ir Uguns Elpa, tāpēc uzsākot nodarbības ir ļoti labi jau prast šo elpošanas veidu. Lai to varētu apgūt patstāvīgi, ieliku YouTube nelielu video https://www.youtube.com/watch?v=Sb1ZRwKuRzs&t=21s, kā arī ievietoju īsu video ar 4 vienkāršiem rīta vingrojumiem, lai iekustinātu muguriņu https://www.youtube.com/watch?v=Co8LWoKtaho&t=4s

LAI PIETEIKTOS aizpildi zemāk norādītos laukus vai atsūtiet ziņu whatsapp: +393472735976

Apmaksa notiek caur PayPal vai Revolut.