JOGA ONLINE


Jaunpils pils retrīts

KUNDALINI JOGA TAVAS DZĪVES UZLABOŠANAI KOPĀ AR BELLA SARDINIJA

Neskatoties uz Covid situāciju pasaulē 2020.gada jūlija vidū brīnumainā kārtā viss salikās tā, ka man bija iespēja pabūt Latvijā un 12 dienās novadīt 10 Kundalini jogas nodarbības klātienē, nododot dziedinošo Gaismas Enerģiju vairāk kā 70 cilvēkiem! Tas bija maģiski! Katrs, kas piedalījās, kaut ko noderīgu paņēma savai ikdienai!

Pati dzīvoju Sardīnijā, tāpēc nodarbības vadu Online. 💎🔥🧘‍♀️ Caur manām nodarbībām dziedinošo Enerģiju var saņemt arī caur ekrānu. 

Nodarbības Online notiek 5 reizes nedēļā. Ir gan vakara, gan rīta nodarbības. 

PIRMDIENĀS un TREŠDIENĀS plkst. 19:00 pēc LV laika
OTRDIENĀS, CETURTDIENĀS un SESTDIENĀS plkst. 10:00 pēc LV laika

📍Nodarbības ilgums: 90 min.
📍Abonementa cena: 60€ (kas sanāk zem 3€ par reizi) vai 8€ ja pieslēdzas atsevišķi.
📍Nodarbības notiek Online caur Zoom.
📍Iegādājoties abonementu jūs tiekat pievienots jogas grupai, kurā notiek tālākā saziņa. Šajā grupā visi saņem daudz vērtīgas informācijas, meditācijas, Mantras, dodu atbildes uz daudziem jautājumiem, saistītiem ar jogas praksi, kā arī šeit ir iespēja man uzdot jebkuru jautājumu.
📍Jogot var no jebkuras vietas pasaulē. Ar mums jogo arī no Austrālijas.

Caur jogas praksi, ko pasniedzu, mēs iemācamies pareizi elpot, pārvaldīt PRĀNU jeb dzīvības enerģiju, meditēt, stiprināt ķermeni, atbrīvoties no bailēm, kļūstam drosmīgāki, sākam realizēt savus sen lolotos sapņus un pats galvenais iemācamies kontrolēt mūsu domas. Regulāri un pareizi praktizēta joga sakārto ik viena cilvēka dzīvi! Tas vienkārši tā ir un to visi redz caur manu piemēru. Esmu viena no pirmajām latvietēm, kas pirms 10 gadiem izveidoja blogu par dzīvi ārzemēs un sāka iedvesmot citus ar savu pieredzi. Es iedrošinu nebaidīties sapņot un ticēt, ka visi sapņi ir īstenojami, jo tieši tā notika ar mani pašu. Tā nav nejauša sakritība, ka gan Kundalini joga gan Bella Sardinija manā dzīvē ienāca 2012.gadā. Tā ir likumsakarība. Jūnijā sāku praktizēt jogu, kuras laikā caur meditācijām skaidri ieraudzīju manu ceļu un jau jūlijā sāka tapt mana mājas lapa “Bella Sardinija”, kas šodienā ir ne vien mana nodarbošanās, bet dzīve veids. Un tieši tas pats notiek ar maniem studentiem. Jau pirmā mēneša laikā lielai daļai notiek nozīmīgas izmaiņas dzīvē. Galvenais, ir praktizēt…

Te var izlasīt kā man sākās ceļš uz jogu: https://bellasardinija.com/2013/04/26/atklasme-par-kundalini-jogu/

Pievienoju bildes no Jogas nodarbībām Latvijā. 💎❤️🧘‍♀️

💎❗️ Sekojiet man līdzi FB https://www.facebook.com/Bellasardinijacom un http://www.instagram.com/bellasardinija/, lai uzzinātu par plānotajiem jogas retrītiem Sardīnijā, Latvijā, kā arī citur pasaulē. 🔆💕🏖 Esmu atvērta dažādām sadarbības iespējām. Tāpēc, ja jums ir ideja jogas nometnei vietā, kur dzīvo latvieši – rakstiet! 

LAI PIETEIKTOS aizpildi zemāk norādītos laukus vai atsūtiet ziņu whatsapp: +393472735976 ar vārdu, vecumu un vai ir kādas veselības problēmas.