ONLINE YOGA


KUNDALINI JOGA ONLINE KOPĀ AR “BELLA SARDINIJA”

“Cilvēks ir vissarežģītākais mehānisms uz šīs planētas un JOGA ir vispiemērotākā lietošanas instrukcija šim sarežģītajām mehānismam”. 

Es pati dzīvoju uz Sardīnijas salas Itālijā, tāpēc nodarbības latviešiem visā pasaulē vadu tiešraidē Online. Tā ir brīnišķīga iespēja pievienoties nodarbībām Online neatkarīgi kurā valstī jūs dzīvojiet. Šobrīd kopā ar mani jogo un veic meditāciju prakses latvieši no Latvijas, Norvēģijas, Vācijas, Īrijas, Anglijas, Ņujorkas, Melnburnas, Dānijas, Šveices un Itālijas.

NODARBĪBU LAIKI & ABONEMENTA CENAS

DECEMBRĪ NODARBĪBAS NOTIKS NO 1. LĪDZ 16.DATUMAM UN MEDITĀCIJU VAKARS BŪS 10.DECEMBRĪ

Rīta Yoga plkst.10:00 (pēc LV laika)

OTRDIENA

CETURTDIENA

Vakara Yoga plkst. 19:00 (pēc LV laika)

PIRMDIENA

TREŠDIENA

📍Abonementa cena: 45€ (kopumā nedēļā notiek 4 nodarbības)

📍Ja maksā atsevišķi par nodarbību, cena ir 10€

📍Individuālā nodarbība = 50€

📍Jauniešiem līdz 24 gadiem un pensionāriem pēc 64 gadiem jogas nodarbībām ir 40% atlaide.

📍Nodarbības ilgums: 90 min.

📍Nodarbības notiek Online caur Zoom.

📍Iegādājoties abonementu jūs tiekat pievienots Telegram jogas grupai, kurā notiek tālākā saziņa un kur esmu pieejama dažādu jautājumu precizēšanai saistībā ar jogas praksi.

Ziedojums par jogas nodarbībām decembrī

Decembra mēnesī kopumā notiks 10 nodarbības + 1 meditāciju vakars.

45,00 €

Kundalini jogā mēs netaisam sarežģītas pozas, mēs vairāk laika veltam tieši mugurkaula stiprināšanai, sēžot vienkāršajā jogas pozā, stiepšanās vingrojumiem, daudz laika veltam elpošanas tehnikām, koncētrēšanās, prāta nomierināšanai, meditācijām un mantrām.

Te var izlasīt kā man sākās ceļš uz jogu: https://bellasardinija.com/2013/04/26/atklasme-par-kundalini-jogu/

💎❗️ Sekojiet man līdzi FB https://www.facebook.com/Yoga-Bella-Sardinia-114582943551674 un Instagram https://www.instagram.com/yogabellasardinia/ un http://www.instagram.com/bellasardinija/, lai uzzinātu par plānotajiem jogas retrītiem Sardīnijā, Latvijā, kā arī citur pasaulē. 🔆💕🏖

❗️Esmu atvērta dažādām sadarbības iespējām. Tāpēc, ja jums ir ideja jogas nometnei vietā, kur dzīvo latvieši – rakstiet!

Kundalini jogā viena no nozīmīgākajām elpām ir Uguns Elpa, tāpēc uzsākot nodarbības ir ļoti labi jau prast šo elpošanas veidu. To var sākt apgūt patstāvīgi caur šo video.

❗Ja kaut kas nesanāk ar apmaksu, raksti ziņu whatsapp: +393472735976