ONLINE YOGA


KUNDALINI JOGA ONLINE KOPĀ AR OLITU NO SARDĪNIJAS

“Cilvēks ir vissarežģītākais mehānisms uz šīs planētas un JOGA ir vispiemērotākā lietošanas instrukcija šim sarežģītajām mehānismam”. 

SEPTEMBRIS IR MEDITĀCIJU VAKARU MĒNESIS

Meditāciju vakari notiks 16., 18., 21., 30. septembrī plkst. 20:00

📍Meditāciju cikla cena: 35€

📍Cena par atsevišķu vakaru: 12€

📍Nodarbības ilgums: 60 min.

📍Nodarbības notiek Online caur Zoom.

📍Ja pievienojies mums pirmo reizi, lūdzu atsūti ziņu Telegram (Olita Supe), lai varu Tevi pievienot Telegram jogas grupai, kurā notiek tālākā saziņa un kur esmu pieejama dažādu jautājumu precizēšanai saistībā ar jogas praksi.

Kundalini jogā nav nekādu ierobežojumu un katrs cilvēks tai var pievienoties tad, kad jūtas gatavs iet dziļāk Sevī, jo pie savas augstākās apziņas un pastāvīga laimības stāvokļa visvienkāršāk var nonākt caur Meditācijām un elpošanas praksēm. Meditāciju laikā tu apgūsti kā saglabāt meditatīvu prātu arī ikdienā. Kā no duālās prāta dabas pāriet un neitrālo prātu (līdzsvars emocijās un domās), kā sadzirdēt savu dvēseli un dzīvot ar atvērtu sirdi.

Kundalini jogā cilvēks iegūst mieru, novērš savus iekšējos konfliktus, krīzi, haosu, samazina stresa līmeni, trauksmes sajūtu, satraukumu, dusmas un visas īpašības, kas traucē labi justies. Esot savā Gaismas kanālā ik viens sevī simtkārt vairo Mīlestību, prieku, pateicību, laimību, piedošanu, pieņemšanu, pazemību un vēlmi patiešām DZĪVOT. Svarīgi ir attīrīt zemaziņu no ‘atkritumiem’, lai ir vieta jaunas personības veidošanai – sava patiesā Es realizēšanai, atmodināt intuīciju un atrast Savu iekšējo autoritāti, kas ved pa Dvēseles ceļu.

Es pati dzīvoju uz Sardīnijas salas Itālijā, tāpēc nodarbības latviešiem visā pasaulē vadu tiešraidē Online. Tā ir brīnišķīga iespēja pievienoties nodarbībām Online neatkarīgi kurā valstī jūs dzīvojiet. Šobrīd kopā ar mani jogo un veic meditāciju prakses latvieši no Latvijas, Norvēģijas, Vācijas, Dubaijas, Īrijas, Anglijas, Ņujorkas, Melnburnas, Dānijas, Šveices un Itālijas.

MEDITĀCIJU CIKLS

Iegādājoties pilnu Meditāciju ciklu cena par Meditāciju ir 8,75€

35,00 €

Apmaksāt vienu vai vairākas nodarbības

Šeit var apmaksāt vai nu 1 vai vairākas nodarbības Ja pievienojies mums pirmo reizi, lūdzu atsūti ziņu Telegram (Olita Supe) ar savu vārdu, uzvārdu.

12,00 €

Te var izlasīt kā man sākās ceļš uz jogu: https://bellasardinija.com/2013/04/26/atklasme-par-kundalini-jogu/

💎❗️ Sekojiet man līdzi FB https://www.facebook.com/Yoga-Bella-Sardinia-114582943551674 un Instagram https://www.instagram.com/yogabellasardinia/ un http://www.instagram.com/bellasardinija/, lai uzzinātu par plānotajiem jogas retrītiem Sardīnijā, Latvijā, kā arī citur pasaulē. 🔆💕🏖

❗️Esmu atvērta dažādām sadarbības iespējām. Tāpēc, ja jums ir ideja jogas nometnei vietā, kur dzīvo latvieši – rakstiet!

Kundalini jogā viena no nozīmīgākajām elpām ir Uguns Elpa, tāpēc uzsākot nodarbības ir ļoti labi jau prast šo elpošanas veidu. To var sākt apgūt patstāvīgi caur šo video.

❗Ja kaut kas nesanāk ar apmaksu, raksti ziņu whatsapp: +393472735976