ONLINE YOGA


KUNDALINI JOGA ONLINE KOPĀ AR “BELLA SARDINIJA”

“Cilvēks ir vissarežģītākais mehānisms uz šīs planētas un JOGA ir vispiemērotākā lietošanas instrukcija šim sarežģītajām mehānismam”. 

Es pati dzīvoju uz Sardīnijas salas Itālijā, tāpēc nodarbības latviešiem visā pasaulē vadu tiešraidē Online. Tā ir brīnišķīga iespēja pievienoties nodarbībām Online neatkarīgi kurā valstī jūs dzīvojiet. Šobrīd kopā ar mani jogo un veic meditāciju prakses latvieši no Latvijas, Norvēģijas, Vācijas, Īrijas, Anglijas, Ņujorkas, Melnburnas, Dānijas, Šveices un Itālijas.

NODARBĪBU LAIKI & ABONEMENTA CENAS

Rīta Yoga plkst.10:00 (pēc LV laika)

OTRDIENA

SESTDIENA

Vakara Yoga plkst. 19:00 (pēc LV laika)

PIRMDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

📍Pilnā abonementa cena: 80€ (kopumā nedēļā notiek 5 nodarbības un var izvēlēties kuru laiku grib)

📍Mazā abonementa cena: 60€ (tajā ir iekļautas rīta nodarbības + 1 vakara nodarbība)

📍Ja maksā atsevišķi par nodarbību, cena ir 10€

📍Individuālā nodarbība = 50€

📍Jauniešiem līdz 24 gadiem un pensionāriem pēc 64 gadiem jogas nodarbībām ir 40% atlaide.

📍 Pāriem (Vīrieties + Sieviete), kas dzīvo kopā ir īpaša cena. Viens maksā pilno cenu un otram ir 50% atlaide.

📍Nodarbības ilgums: 90 min.

📍Nodarbības notiek Online caur Zoom.

📍Iegādājoties abonementu jūs tiekat pievienots jogas grupai, kurā notiek tālākā saziņa. Šajā grupā visi saņem daudz vērtīgas informācijas, meditācijas, Mantras, dodu atbildes uz daudziem jautājumiem, saistītiem ar jogas praksi, kā arī šeit ir iespēja man uzdot jebkuru jautājumu.

Kundalini jogā mēs netaisam sarežģītas pozas, mēs vairāk laika veltam tieši mugurkaula stiprināšanai, sēžot vienkāršajā jogas pozā, stiepšanās vingrojumiem, daudz laika veltam elpošanas tehnikām, koncētrēšanās, prāta nomierināšanai, meditācijām un mantrām.

Te var izlasīt kā man sākās ceļš uz jogu: https://bellasardinija.com/2013/04/26/atklasme-par-kundalini-jogu/

💎❗️ Sekojiet man līdzi FB https://www.facebook.com/Yoga-Bella-Sardinia-114582943551674 un Instagram https://www.instagram.com/yogabellasardinia/ un http://www.instagram.com/bellasardinija/, lai uzzinātu par plānotajiem jogas retrītiem Sardīnijā, Latvijā, kā arī citur pasaulē. 🔆💕🏖

❗️Esmu atvērta dažādām sadarbības iespējām. Tāpēc, ja jums ir ideja jogas nometnei vietā, kur dzīvo latvieši – rakstiet!

Kundalini jogā viena no nozīmīgākajām elpām ir Uguns Elpa, tāpēc uzsākot nodarbības ir ļoti labi jau prast šo elpošanas veidu. To var sākt apgūt patstāvīgi caur šo video.

LAI PIETEIKTOS nodarbībām, raksti ziņu whatsapp: +393472735976

Pilnā abonementa iegāde

Iegādājoties šo abonementu tu vari piedalīties Online Yogas nodarbībās 5 seizes nedēļā. Abonementā ir iekļauti arī 2 meditāciju vakari, kas notiek katra mēneša pirmajā un trešajā piektdienā.

80,00 €

Grazie

Mazais abonements

Iegādājoeties šo abonementu, jūs varat piedalīties manās Online jogas nodarbībās 3x nedēļā. Abonementā ir iekļauti arī 2 Meditāciju vakari katra mēneša pirmajā un trešajā piektdienā.

60,00 €