ONLINE YOGA


KUNDALINI JOGA ONLINE KOPĀ AR OLITU NO SARDĪNIJAS

“Cilvēks ir vissarežģītākais mehānisms uz šīs planētas un JOGA ir vispiemērotākā lietošanas instrukcija šim sarežģītajām mehānismam”. 

NODARBĪBU LAIKI FEBRUĀRĪ

PIRMDIENĀS un TREŠDIENĀS plkst. 19:00

SESTDIENĀS plkst. 10:00 no rīta

🧘‍♀️ MEDITĀCIJU VAKARI 3. un 17.datumā plkst. 19:00 🧘‍♀️

Kundalini joga ir darbs ar Enerģiju. Nodarbībās mēs netaisam sarežģītas pozas, mēs vairāk laika veltam tieši mugurkaula stiprināšanai, sēžot vienkāršajā jogas pozā, stiepšanās vingrojumiem, daudz laika veltam elpošanas tehnikām, koncētrēšanās, prāta nomierināšanai, meditācijām un mantrām. Ķermenis & Prāts & Gars kļūst vienoti.

💥 JAUNUMS 💥 Katru mēnesi 11 rītus pēc kārtas notiks Meditācijas uz noteiktu tēmu. Februāra tēma ir LABKLĀJĪBA & PĀRTICĪBA & UZPLAUKUMS no 5. līdz 15.februārim. Sākums katru rītu pkst. 7:30 Ilgums 30-40 min.

Katru mēnesi notiks 1 bezmaksas Meditācijas vakars. Spied uz šī linka https://t.me/+u6nI1c6mCeg2MzE0 un pievienojies Meditāciju grupai. Dalības maksa ir Tavas sirds atvērtība, pazemība, pateicība un mīlestība.

Ja jums patīk individuāla pieeja visam, tad jums kā radītas ir Individuālās nodarbības!

INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS CENA:

90 min. = 90 eiro

Individuālajā nodarbībā notiek daudz dziļāki procesi, jo 100% visa uzmanība un enerģija tiek veltīta tikai jums. Ja ir kādas psihosomātiskas problēmas, grūtības ar elpošanu, fiziskas ķermeņa sāpes, onkoloģija vai tml., iesaku paņemt individuālo nodarību, lai varu redzēt jūsu enerģetisko lauku, jūsu potenciālu, jūsu blokus, un lai varam uz tiem strādāt padziļināti.

📍Cena par atsevišķu jogas nodarbību vai meditācijas vakaru ir 12€

📍Jauniešiem līdz 25 gadiem un cilvēkiem pēc 64 gadiem jogas ABONEMENTAM ir 40% atlaide. Atlaide darbojas tikai iegādājoties Abonementu. Par apmaksu, raksti man personīgi.

📍Jogas nodarbības ilgums: 90 min. 

📍Nodarbības notiek Online caur Zoom.

📍Iegādājoties abonementu pirmo reizi, lūdzu atsūti ziņu Telegram, lai varu Jūs pievienot Telegram jogas grupai, kurā notiek tālākā saziņa un kur esmu pieejama dažādu jautājumu precizēšanai saistībā ar jogas praksi.

Visi, kas grib jogot un Meditēt vienatnē var iegādāties 7. dienu izaicinājums “Vingrojumi un Meditācijas katrai no 7.čakrām”, kas speciāli ir veidots tā, lai visu mēnesi variet patstāvīgi strādāt uz katru čakru. Šo izaicinājumu sagatavoju, lai tas vienmēr paliek pieejams. Tajā ir gan Rīta un Vakara Meditācijas (ieraksti no tiešraidēm), gan speciāli vingrojumi katrai no čakrām. Apraksti un skaidrojumi par katru no čakrām, Mantras un uzdevumi, ko ieviest ikdienā.

📍Kundalini jogā nav nekādu ierobežojumu un katrs cilvēks tai var pievienoties tad, kad jūtas gatavs iet dziļāk Sevī, jo pie savas augstākās apziņas un pastāvīga laimības stāvokļa visvienkāršāk var nonākt caur Meditācijām un elpošanas praksēm. Meditāciju laikā tu apgūsti kā saglabāt meditatīvu prātu arī ikdienā. Kā no duālās prāta dabas pāriet un neitrālo prātu (līdzsvars emocijās un domās), kā sadzirdēt savu dvēseli un dzīvot ar atvērtu sirdi.

📍Kundalini jogā cilvēks iegūst mieru, novērš savus iekšējos konfliktus, krīzi, haosu, samazina stresa līmeni, trauksmes sajūtu, satraukumu, dusmas un visas īpašības, kas traucē labi justies. Esot savā Gaismas kanālā ik viens sevī simtkārt vairo Mīlestību, prieku, pateicību, laimību, piedošanu, pieņemšanu, pazemību un vēlmi patiešām DZĪVOT. Svarīgi ir attīrīt zemaziņu no ‘atkritumiem’, lai ir vieta jaunas personības veidošanai – sava patiesā Es realizēšanai, atmodināt intuīciju un atrast Savu iekšējo autoritāti, kas ved pa Dvēseles ceļu.

Te var izlasīt kā man sākās ceļš uz jogu: https://bellasardinija.com/2013/04/26/atklasme-par-kundalini-jogu/

💎❗️ Sekojiet man līdzi FB https://www.facebook.com/Yoga-Bella-Sardinia-114582943551674 un Instagram https://www.instagram.com/yogabellasardinia/ un http://www.instagram.com/bellasardinija/, 🔆💕🏖

❗️Esmu atvērta dažādām sadarbības iespējām. Tāpēc, ja jums ir ideja jogas nometnei vietā, kur dzīvo latvieši – rakstiet!

Kundalini jogā viena no nozīmīgākajām elpām ir Uguns Elpa, tāpēc uzsākot nodarbības ir ļoti labi jau prast šo elpošanas veidu. To var sākt apgūt patstāvīgi caur šo video.

❗Ja kaut kas nesanāk ar apmaksu, raksti ziņu whatsapp: +393472735976

b6265508-959f-49b8-ba98-ea558ce1bd82

Jogas ABONEMENTS

Kopā būs 12 jogas nodarbības + 2 meditāciju vakari. Abonementiem cena par nodarbību sanāk tikai 5 eiro. Ja vēl neesi YogaBellaSardinia grupā, pēc apmaksas lūdzu atraksti man +393472735976

70,00 €

schermata-2023-01-25-alle-10.34.10

11 rītu MEDITĀCIJAS

Meditāciju cikls LABKLĀJĪBA & PĀRTICĪBA & UZPLAUKUMS, kas mainīs jūsu Enerģijas plūsmu, apziņu un turpmākos notikumus. Atceries, tu nevari kļūt bagāts ar zemu enerģijas līmeni, jo Nauda ir Enerģija un ir jābūt gatavam to pārvaldīt.

33,00 €

bb266765-0da3-4dce-9739-a2e626d36c87_1_201_a

Atsevišķa nodarbība vai Meditācijas vakars

Ja vēl neesi YogaBellaSardinia Telegram grupā, pēc apmaksas veikšanas, lūduz atsūti man ziņu +393472735976

12,00 €