MEDITĀCIJU KALENDĀRS 2022


Sienas kalendārs 2022.gada 12 mēnešiem “Meditācijas tavai veselībai un mierīgam prātam”

Pasteidzies pasūtīt šo noderīgo kalendāru un apmaksāt jau tagad, jo to skaits ir ierobežots. Apmaksāt var tikai ONLINE un saņemt Latvijā vai savā pastkastītē, ja dzīvo ārzemēs!

Šis sienas kalendārs priekš Latvijas ir kaut kas vēl nebijis, pilnīgs jaunums. Esmu priecīga, ka tūkstošiem gadu senas Meditācijas es šodienā varu ienest katrā mājā. Pēdējās tūkstošgadēs cilvēka fizioloģiskā uzbūve nav mainījusies un šodienā iespējams vēl vairāk kā iepriekš ir vajadzīga prasme Meditēt, lai apvienotu vienotā veselumā fizisko ķermeni, prātu un garu, jo tikai tad, kad mēs esam vienoti, mēs varam svinēt Dzīvi.

Kalendārs ir nopērkams tikai Online un citas tirdzniecības vietas tam nebūs. Visi, kas dzīvo Latvijā un kas būs veikuši apmaksu, varēs to saņemt Rīgā Agneses Zeltiņas “Soulstones” studijā.

Tiem, kas dzīvo ārzemēs, kalendārus arī izsūta pa tiešo no Latvijas.

Kalendārā ir dažas elpošanas tehnikas un Meditācijas ar skaidrojumiem, kam tas ir domāts un kā pildīt. Vislabāk katru meditāciju ir pildīt 40 dienas pēc kārtas, bet ja nav pacietības vai ja gribas darīt kaut ko vēl vairāk, tad no rīta var pildīt vienu meditāciju un vakarā citu. Un ja jums nepietiek ar kalendāru vien, tad droši pievienojies manām Online nodarbībām, ko vadu 4 reizes nedēļā + katru mēnesi ir 2 Meditāciju vakari. Ar mani kopā jogo vairāk kā 100 latvieši no dažādām vietām pasaulē. Un pat tie, kas sākumā skatījās skeptiski uz to, ka viss notiks Online, sajūtot izmaiņas sevī jau pēc pāris nodarbībām, turpina jogot jau otro gadu. Pieteikties varu šeit

JA GADĪJUMĀ 3 DIENU LAIKĀ NESAŅEM VOUCHER, LŪDZU ATSŪTI MAN ZIŅU WHATSAPP + 393472735976 (ar maksājuma uzdevuma kopiju)

Meditāciju kalendārs Latvijā

Veicot apmaksu 3 dienu laikā, uz savu e-pastu saņemsi Voucher, ko uzrādot pēc tam varēsi sa;nemt savu kalendāru. Vari pasūtīt arī vairākus kalendārus dāvānā sev tuviem cilvēkiem.

7,50 €

Meditācijas kalendārs uz ārzemēm

Veicot apmaksu 3 dienu laikā, uz savu e-pastu saņemsi Voucher, kā apstiprinājumu tam, ka maksājums ir saņemts, un pēc tam, kad kalendārs tiks izsūtīts, saņemsi vēl vienu apstiprinājumu, ka kalendārs ir izsūtīts.

14,50 €