SERVICES

Bella Sardinija LogoPIEDĀVĀTIE PAKALPOJUMI:

1) APARTAMENTU ĪRE – liela daļa piedāvājumi ir ievietoti sadaļā APARTMENT for rent, taču ir arī citas Brīvdienu mājas, ko piedāvāju. Rakstiet savu pieprasījumu uz manu e-mail, norādot konkrētus datumus, cilvēku skaitu (cik pieaugušie un cik bērni), īpašas prasības un plānoto budžetu.

2) CEĻOJUMA MARŠRUTA IZSTRĀDE – esmu izstrādājusi vairākus interesantus Ceļojuma maršrutus pa Sardīniju. Skatieties šeit un izvēlieties tieši jums vispiemērotāko un aizraujošāko.

3) EKSKURSIJA AR BURINIEKU “MATILDE II” – izmantojiet šo lielisko iespēju (no 1.maija līdz 30.septembrim) un izbaudiet neaizmirstamu vienas dienas ekskursiju uz senatnīgā burinieka. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

4) EKSKURSIJAS – kopā ar viesiem dodos dažāda veida ekskursijās pa Cagliari un pa salu. Ja man ir brīvs laiks, es ļoti labprāt satiekos ar latviešiem vienkārši tāpat, aizejam kopīgās vakariņās vai uz aperetivo, pastaigājamies pa pilsētu, pastāstu ko labu sadarīt uz salas.

5) NEORDINĀRIE UN ROMANTISKIE PIEDZĪVOJUMI – ja tev ir kāds mīļš hobijs ar ko nodarbojies Latvijā un gribi to pamēģināt arī šeit Sardīnijā – raksti un saorganizēsim! Ja gribi sava ceļojuma laikā, izteikt savai mīļotajai meitenei neaizmirstamu bildinājumu, ir pieredze arī šādu pasākumu organizēšanā.

6) AUTO ĪRE – Caur maniem sadarbības partneriem piedāvāju iznomāt auto KALJARI, OLBIJAS UN ALGERO LIDOSTĀ!

7) “KATERINGS” – nozīmē pārtikas piegāde uz jūsu apartamentiem, villu vai jahtu. Sakarā ar vēlajiem reisiem, šogad tas ir īpaši aktuāli. Rakstiet uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com

SCOOTER ĪRE, TRANSFERA PAKALPOJUMI, JAHTU ĪRE u.t.t.

Lai pieteiktu jebkuru no pakalpojumiem, vai, lai uzzinātu vairāk informācijas, lūdzu rakstiet uz manu e-mail: bellasardinija@gmail.com

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s