KĀ NOKĻŪT SARDĪNIJĀ?

 1.variants

VISIZDEVĪGĀKĀS CENAS

Ryanair lidojumi ar pārsēšanos Rīga – Milāna (Bergamo) – Cagliari. Cenas ir sākot no 100 eiro abos virzienos. Reisi ir 4 reizes nedēļā. Zemāk norādu laikus, kas ir otrdienās, sestdienās un svētdienās un ir ļoti izdevīgi. Reisi nav sasaistīti, bet, ja Ryanair vainas dēļ gadās nokavēt lidojumu 17:40 uz Cagliari, tad viņi piedāvā lidot ar pēdējo reisu. Ar Ryanair var nokļūt arī Alghero lidostā, kas ir salas Ziemeļrietumos (lidojumus sk. Ryanair mājas lapā).

Rīga – Bergamo plkst. 14:30 – 16:10
Bergamo – Cagliari plkst. 17:40 – 19:15 vai ar pēdējo reisu 21:30
Atgriešanās:
Cagliari – Bergamo 6:35 – 08:05
Bergamo – Rīga 10:25 – 14:05

2.variants

TIEŠIE REISI NO RĪGAS

Airbaltic šogad, tieši tāpat kā pagājušajā gadā, piedāvā tiešo reisu no Rīgas uz Olbiju, kas ir salas Ziemeļos. Diemžēl arī šogad ir tikai viens lidojums nedēļā (sestdienā) sākot no 19.maija un pēdējais lidojums ir jau 15.septembrī. Cenas ir sākot no 210 eiro (tas, ja izdodas dabūt Ķiršu cenu).

3.variants

ĒRTIE LIDOJUMI NO RĪGAS AR PĀRSĒŠANOS

Lidojumi ar Airbaltic/Alitalia no Rīgas uz Cagliari ar pārsēšanos Romā un iekļautu nododamo bagāžu, maksā sākot no 295 eiro. Šos lidojumus skatieties, ierakstot Airbaltic mājas lapā Rīga – Kaljāri, ja skatīsieties caur Alitalia, būs daudz dargāk. Šie lidojumi ir sasaistīti, tāpēc nav jāuztraucas, ja gadījumā notiek kavēšanās.

4.variants

LIDOJUMI NO LONDONAS UZ CAGLIARI

Ak, laimīgi tie, kas dzīvo Anglijā. 🙂

  • EasyJet.com sākot ar 25.martu līdz pat 28.oktobrim katru dienu veic lidojumus no Londonas Stansted uz Cagliari. Nesezonā lidojumi ir 3 reizes nedēļā un cenas var dabūt 60 eiro robežās turp un atpakaļ.
  • Ryanair piedāvā 3 reisus nedēļā otrdienās, ceturtdienās un sestdienās no Londonas Luton lidostas uz Cagliari! Jūlijā un augustā 4 reizes nedēļā. Cenas sākot no 50 eiro turp un atpakaļ.

Naktsmāju piedāvājumu skatieties sadaļā APPARTMENT FOR RENT

Lai izdzīvotu labāko, ko sala piedāvā un gūtu brīnišķīgus iespaidus, velti neizšķiežot laiku, piedāvāju iegādāties kādu no maniem gatavotajiem Ceļojuma maršrutiem.