ECO COSMETIC

trattamento visoVecumā virs 30 un vēl jo vairāk virs 40 mēs vairs nedrīkstam vieglprātīgi attiekties pret mūsu ķermeņa un sejas kopšanu. Apkārtējās vides piesārņojums, stress un ikdienas emocionālie pārdzīvojumi ir viens no iemesliem, kas mūsu sejā atstāj „noguruma pēdas”. Sardīnijā tam visam klāt nāk arī tveicējošā saule. Lai palīdzētu savai sejai izskatīties svaigākai un elastīgākai es ikdienā lietoju ALESIA sejas kopšanas līdzekļus. Tie ir produkti, kas baro, mitrina, izlīdzina, dziļi attīra un kopj sejas ādu. Visi produkti ir testēti, maksimāli samazinot alerģijas risku. Visas sejas krēmu sastāvdaļas ir no dabīgajām izejvielām, un tajos ir sakoncertēts liels hidrātu daudzums, kas dāvina manai sejai labsajūtas sajūtu, redzamus rezultātus un ilgstošu produkta iedarbību.

Taču, kas man patīk vislabāk? Smarža – jo tieši tā smaržo Sardīnija! Katrā no produktiem ir jaušama sava esence, kas raksturo kādu augu. Katru reizi uzklājot uz sejas krēmu vai lietojot sejas putiņas, es jūtu sevī ieelpojam Sardīnijas sauli, jūru, augus, ziedus un palmas. Bauda! Šī nav lēta kosmētika, bet ir to vērta!

Ja vēlies kādu no tiem iegādāties, raksti man uz meilu bellasardinija@gmail.com

4 Responses to ECO COSMETIC

 1. Kristīne saka:

  Sveiki, Olita.
  Pagājušā pavasarī esot Sardīnijā no Jums iegādājos acu krēmu, maija vidū atkal būsim ar visu ģimeni Sardīnijā, gribēju pavaicāt vai būtu iespējams satikties, es gribētu iegādāties 2 acus krēmus, 1 intīmās putas un 2 sejas putas. Acu krēms man pietika 6 mēnešiem un efekts patiešām redzams. Kā arī 6 gabalus ziepīšu, 2 no mirtes ogām un 4 pēc jūsu izvēles. Paldies.
  Kristīne

  Like

  • Olita saka:

   Sveiki, Kristīne.
   Atvainojos, ka tikai tagad atbildu. Jā, protams, ka satiksimies un Jūs varēsiet iegādāties savus mīļos produktiņus. No ziepēm es Jums šogad iedošu pamēģināt 2 jaunumus – viens ir kaktusa zieds (Fichi d’India) un otrs ir Carbezzolo (un es nezinu kā iztulkot) – Patiks! Sazināsimies vēl caur e-mail.

   Like

 2. Ineta saka:

  Esot Sardīnijā,nevarēju atturēties no kārdinājuma un iegādājos pie Olitas kosmētiku…..jau esmu visu iegādāto kādu laiciņu palietojusi un gribu izteikt savu viedokli.Man pirmajā vietā no tā,ko iegādājos,ir pieniņš sejas attīrīšanai…..esmu lietojusi pirms tam dažādus,bet šis patiešām ir ekselents,tik maigs un zīdains,noņem visu kosmētiku ļoti viegli un smarža ir vienkārši burvīga!!!! Arī pārējās lietas-putas sejas un ķermeņa tīrīšanai,intīmās putas un mitrinošais sejas krēms ļoti patīk! Žēll,Olitiņ,ka esi tik tālu,labprāt vēl kaut ko iegādātos!!!:)))

  Like

  • Olita saka:

   Paldies. Jā, arī man šī kosmētika ĻOTI patīk! Jāatrod kāda apņēmīga persona, kas ‘to ieviestu Latvijas veikaliņos. Varbūt tev kāds pazīstams, kas nodarbojas ar Eko kosmētikas tirdzniecību. Ja ko ļoti gribi, raksti – atradīsim veidu kā nogādāt uz Latviju.

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s