Izklaides vietas

Tiem, kam patīk dejot un izklaidēties, satikt jaunus cilvēkus, veidot pazīšanos te būs populārākās izklaides vietas Cagliari. Dejotgribētājiem piemērotākās dienas ir ceturtdiena, piektdiena un sestdiena. Cagliari ir droša izklaidei, vīrieši galanti un džentelmeniski. Te uzrādīju labākās vietas gan kur iziet uz aperetivo laiku, gan vienkārši iedzert kafiju, papusdienot un pavakariņot, gan arī palikt līdz vēlai naktij dejojot.

Bieži pieminu vārdu APERETIVO, vai ziniet ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka sākot no plkst 20:00 daudzos bāros jūs redzēsiet izliktus visādus ēdienus (tipa zviedru). Ideja ir tāda, ka vienā cenā ir iekļauts viens vai divi dzērieni un viss, ko jūs redzat liekamu šķīvī. Ēst jūs varat nekautrēdamies, nav tā, ka pienākas tikai viens šķīvītis. Pašas itālietes šķīvi piepilda pa drusciņai, bet vairākas reizes. Starpcitu tā ir ļoti laba iespēja nobaudīt tipisku sardu virtuvi.

Aperetivo ir ļoti, ļoti populāra Itālijas kultūras daļa, un tā ir neatņemama sastāvdaļa attiecību uzturēšanai ar draugiem. Te varat izlasīt informāciju par dzērieniem Sardīnijā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s