TRANSPORT


Ja vien jūsu mērķis nav visu nedēļu gulšņāt pie jūriņas vai apmesties Cagliari, kur ir ērti pārvietoties ar sabiedrisko transportu, tad auto ir neatņemama brīvdienu sastāvdaļa.

AUTO NOMA. Piedāvāju Jums iznomāt auto caur maniem sadarbības partneriem gan Cagliari, gan Alghero lidostā. Lai rezervētu auto, lūdzu rakstiet uz epastu: bellasardinija@gmail.com.

TRANSFĒRS (līdz 7 personām). Minibusa pakalpojumi pieejami jebkurā laikā uz jebkuru galamērķi un ir piemēroti tiem, kas ir lielākā kompānijā, vai arī tiem, kas neplāno daudz ceļot, bet grib nokļūt no punkta A līdz punktam B. Sagaidīšana lidostā, individuālās ekskursijas, takša paklapojumi un tml. Rezervēšanai sazināties ar mani personīgi!

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS Sardīnijā ir moderns, taču nav ērts laiku ziņā. Attālumi no vienas vietas uz otru ir “izkaisīti”, transports netransportē bieži un pēdējie reisi bieži vien attiet ap 19:00 vai 20:00 vakarā. Informācija par STARPPILSĒTU AUTOBUSIEM pieejama šeit , diemžēl tikai itāļu valodā.

VILCIENI  http://www.trenitalia.com

KĀ NOKĻŪT NO LIDOSTAS UZ CAGLIARI CENTRU?

Visātrākais un lētākais veids, kas atiet turpat no lidostas un 5 minūtēs jūs atvedīs līdz centram ir vilciens,  (pēdējais atiet ap 22:20, ja līdzi ir nododamā bagāža vai bērni, tad labāk neriskēt un pasūtīt transfēru). Vilciena biletes cena ir ap 1,25 eiro. Sabiedriskais autobuss maksā ap/virs 4 euro un iet aptuveni 15 minūtes. Taksis jeb transfērs sākot no 20 – 35 euro. Tas ir atkarīgs no cilvēku skaita un ierašanās laika.

 

4 Responses to TRANSPORT

 1. Imants saka:

  Ar autobusiem nav nemaz tik traki. Ja līdzi nav mazu bērnu vai daudz somu, tad var visnotaļ labi izbraukāt. Autobusu šoferi kā likums nerunā angliski, taču tāpat ir laipni un izpalīdzīgi. Autobusu biļetes ir ļoti lētas, kas būtiski ļauj samzināt ceļojuma izmaksas, ja salīdzina ar auto nomu. Tikai lielākoties autobusu pieturām nav nekādu norāžu – nav tādu pieturu kā pie mums Latvijā pieņemts. Vienkārši ir jāzina, kur autobuss apstāsies, bet to var mierīgi apskatīties tajās interaktīvajās kartēs, kas ARST mājas lapā, vai googla mapā.

  Patīk

  • Olita saka:

   Sardīnijā pēdējos gados ļoti cenšas attīstīt auto un vilcienu satiksmi, jo tūrisma pieplūdums pieaug ar katru gadu, kā arī, par cik Itālijā pēdējos gados ir krīze, daudzi tik daudz neizmanto privātos auto, tāpēc sabiedriskais transports kļūst populārāks. Šovasar tika atvērtas vairākas būtiskas vilciena līnijas un autobusa maršruti. Jāņem vērā fakts, ka uz sabiedriskajiem transportiem tūrisma sezona ir no 16.06. līdz 16.09., ārpus šiem datumiem viss ir daudz sarežģītāk.

   Patīk

 2. Ingrīda saka:

  Tiem, kuri īrēs auto, būtu nepieciešams zināt to, ka Sardīnijā sestdiena arī tiek pieskaitīta pie darba dienām un tapēc par auto novietošanu ir jāmaksā. Žēl, ka tas nav te pieminēts un nācās saņemt soda kvīti 36.00 EUR par 20min. 😦
  Jebkurā gadījumā – paldies Olitai par iespēju iznomāt auto un samaksāt drošības naudu skaidrā naudā. 🙂

  Patīk

  • Olita saka:

   Paldies Ingrīda par tavu vērtīgo komentāru. Informēju visus, ka Sardīnijā par autosstāvietu nav jāmaksā darba dienās no plkst. 20:00 līdz 8:00 un no 13:00 līdz 16:00, kā arī svētdienās un svētku dienās.

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.