AUTO NOMA CAGLIARI

Viens no sāpīgākajiem jautājumiem ceļojot par Itāliju, tātad arī Sardīniju, ir auto noma. Daudzi (arī es esmu tai skaitā) negrib, ka uz kredītkartes tiek aizturēts drošības depozīts no 600 eiro  līdz pat 2000 eiro (atkarīgs no auto un no kompānijas caur kuru veic rezervāciju). Jo pēc tam summa uz kartes tiek atbloķēta ne ātrāk kā pēc 7-10 dienām, kā arī paliek pieejami dati un, ja pienāk kāda klientam nezināma soda kvīts, to var atvilkt no jūsu konta.

Tāpēc jau 4-to gadu sadarbojos ar vienu auto nomu Cagliari lidostā, pie kuriem var par visu norēķināties skaidrā naudā. Vai arī, ja grib, par auto nomu var maksāt ar karti, bet drošības depozītu iedod skaidrā naudā, ko prombraucot uzreiz atgriež! Tā visas saistības paliek pagātnē, un nekas no kartes netiks atvilkts.

Šajā auto nomā par B grupas auto (Fiat Panda, Fiat 500 u.tml.) drošības depozīts ir 600 eiro, par C grupas auto (Nisan Micra, Fiat Punto vai tml) 700 eiro, par D grupas auto (VW Golf, Opel Meriva, Subaru Trezia, Peugeot 308, Nissan Notevai) 800 eiro un par F grupas auto (tie ir 7-vietīgie auto) 1000 eiro. Tas ir gadījumā, ja auto tiek ņemts ar parasto apdrošināšanu, ja klāt paņem Full Kasko (no 15 līdz 25 eiro dienā,), tad drošības depozīts nomazinās par 50%.

Lai uzzinātu precīzas cenas un visu citu, lūdzu rakstiet man e-pastu uz: bellasardinija@gmail.com ar norādi AUTO NOMA no … līdz… datumam! 

Auto