Vilcieni


TrenoVilcienu līnija Sardīnijā vēl pavisam nesen bija vāji attīstīta, taču Sardīnijas reģions ar katru gadu ar vien vairāk strādā pie tā, lai pa Sardīniju būtu ērti ceļot arī tiem, kas ir bez auto un plāno pārvietoties uz salas tikai ar sabiedrisko transportu. Par cik liela daļa latviešu tūristu lido uz Olbiju, bet vēlas arī redzēt salas Dienvidus un Sardīnijas galvaspilsētu Cagliari, piedāvāju Jums iepazīties tuvāk ar vilcienu satiksmi.

Sardīnijā ir 3 galvenās līnijas:

Cagliari – Olbija – Cagliari vilciens iet no 3,5 h līdz 4,5 h ir iespējama pārsēšanās, tāpēc ņemot vilcienu paskatieties vai nav rakstīts con 1 scalo, cena ir 17 eiro.

Cagliari – Sassari iet no 3 līdz 3,5 h arī iespējama vilcienu maiņa, cena ir 16 eiro.

Cagliari – Oristano iet vidēji 1,20 h, cena 6 eiro. Var aizbraukt arī no Cagliari uz Iglesias, kas ir jauka pilsētiņa ar visaugstāko baznīcu koncentrāciju visā Sardīnijā, ceļš ilgst nieka 50 min un biļete maksā 4 eiro.

No Cagliari lidostas uz centru arī iet vilciens. Pēdējais vilciens atiet 22:20 un pirmais ir 5:26. Biļetes cena ir 1,25 eiro.

Vairāk info http://www.virail.it/treni-cagliari-olbia (itāļu valodā) un protams visu Itālijas vilcienu satiksme angļu valodā ir atrodama www.trenitalia.com  Arī ARST mājas lapā ir atrodama informācija par VISIEM sabiedriskajiem transporta līdzekļiem, tai skaitā vilcieniem http://arst.sardegna.it/index.html (diemžēl tikai itāliski).

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.