TURBĀNI


Kundalini jogas laikā Skolotāji turbānus lieto, lai aizsargātu savu auras lauku un jo īpaši 7 čakru, kurai ir vistiešākais kontakts ar Kosmisko kanālu. Turbāns līdzsvaro Ajna čakru, prāta projekcijas un apziņas centru, stabilizē 26 smadzeņu daļas, kas ir savienotas ar nervu sistēmu un elektromagnētisko lauku. No enerģētiskā viedokļa tiek uzskatīts, ka mati ir mūsu antenas saziņai ar debesu valstību, tāpēc bieži pēc ļoti smagiem pārdzīvojumiem, depresijas vai krīzes perioda, cilvēks fiziski vēlas nogriezt matus, tādejādi attīrot no sevis uzkrāto negatīvo pieredzi.  Jogas laikā matus vajadzētu turēt sapītus iekš turbāna. Enerģija, kas tiek laista apritē, ir ļoti liela, īpaši lielās grupās, tāpēc labāk turēt savu enerģētisko lauku aizsargātu. 💚❤️💙  Vai var nesiet turbānu? Audzēkņi jā, var nesiet, jo viņi ir Skolotāja (kā kanāla) aizsardzībā, bet tiem, kas ir jutīgi uz enerģijām, es vienalga iesaku to lietot.

Esmu izveidojusi 4 vienkāršus, ērtus un skaistus turbānu modeļus. Sākotnēji bija 5 krāsas, bet nu vairs palikušas divas, balta un Sardīnijas jūras krāsa.

50cdfe688c944b79965ed304f919475a

Turbāns Nevainība (balts)

Visiem, kas praktizē Kundalini jogu no visas sirds iesaku Balto turbānu. Tā ir mūsu krāsa – tīrība un nevainība, uzmanība un bijība pret sevi un pasauli mums apkārt. Baltajam turbānam ir pieejami vairāki modeļi. Tieši šis ir paredzēts gan gariem, gan īsiem matiem. Materiāls: 95% kokvilna un 5% elastāns. Izmērs: XS, S, M, L Pēc apmaksas veikšanas uzraksti lūdzu kurš izmērs.

20,00 €

img_4916

Turbāns Jūra

Krāsa kā Sardīnijas jūrai. Smaragdzila jeb smaragdzaļa – grūti nodefinēt. Šis turbāns nav dziļš un tas ir labi piemērots gan īsiem, gan gariem matiem. Turbāns ir noslēgts, bet augša ir izveidota tā, ka ļauj matus sataisīt astē un izvilkt cauri, gadījumā, ja jūs to lietojiet aktīvām sporta nodarbībām. Materiāls: 95% kokvilna un 5% elastāns. Izmērs: XS, S, M, L

22,00 €

schermata-2023-03-02-alle-15.57.26

Turbāns Cēlums gariem matiem (balts)

Šis turbāns ir jāuztin pašam un tas ir ideāls gariem matiem, ko, kā jogas ētika prasa, ir jātur sasietus zem turbāna. Ļoti ērts un stabils lietošanai. Izcili piemērots vasaras sezonai. Materiāls: 95% kokvilna un 5% elastāns. Izmērs: XS, S, M, L

21,00 €

Kā notiek turbānu pasūtīšana un saņemšana?

❇️ Izvēlies sev vēlamo turbānu

❇️ Veic apmaksu

❇️ Zemāk nosūti man ziņu ar vajadzīvo izmēru

❇️ IZMĒRI (XS=53/54 cm), (S=55/56 cm), (M=57/58 cm), (L=59/60 cm)

❇️ Turbāni ir saņemami Rīgā uz Avotu ielas vai var vienoties par to nosūtīšanu. Turbānus izsūta arī uz ārzemēm. Pasta izdevumus sedz pasūtītājs.