YOGA RETRĪTS SARDĪNIJĀ


III. KUNDALINI JOGAS RETRĪTS SARDĪNIJĀ

notiks no 04. līdz 11. septembrim

Kas jūs sagaida Retrīta laikā?

Prieks DZĪVOT, vingrot, peldēties kristāldzidrā jūrā, kāpt kalnos, baudīt Vidusjūras virtuvi, laiskoties saulē, atpūsties, smieties, justies brīvām un būt brīnišķīgā kompānijā!

Katrs rīts sāksies ar jogas nodarbību un katru vakaru pirms došanās vakariņās būs Meditācijas vakars. Būs dienas, kad dosimies trekingā, kādu citu, kāpsim kalnos, lai nonāktu skaistā Paradīzes pludmalē. Brauksim iepazīt autentisko Sardīnijas vidi, sirsnīgos cilvēkus un garšīgus ēdienus. Nedēļa laimes, iekšēju atklājumu, arī darbiņš pašiem ar sevi – tas viss tevi gaida šeit Sardīnijā.

Iepriekšējie divi un šis retrīts notiek Cala Gonone ciematiņā, kas atrodas kalnu ielejā salas vidienē Austrumu krastā. 

Retrīta cena ir 750 eiro + aviobiļete

Kas IR iekļauts cenā?

 • Transfēra izmaksas uz/no lidostas, uz trekinga vietām un citiem ekskursiju objektiem, kas ir iekļauti programmā.
 • Dzīvošana atsevišķos apartamentos pa 2-4 cilvēki. Tie, kas grib atsevišķu istabu ar lielo gultu, tiem ir 100 eiro papildus piemaksa. Te būs veļasmašīna, kur katru dienu varēs mazgāt drēbes, katrā apartamentā ir atsevišķa virtuvīte, ledusskapis, gludeklis, trauki.
 • Brokastis + dažādi Snack, augļi, ūdens un tml. 
 • Jogas nodarbības + meditāciju vakari. Jūsu rīcībā būs jogas paklājiņi, bet jums jāparūpējas par baltām un vieglām drēbītēm. Kundalini joga ir baltā joga, tāpēc lūdzu neņemiet līdzi melnus vai tumšus apģērbus un neko sintētisku. Gaiši, balti toņi un kokvilna.

Kas NAV iekļauts cenā:

 • Ēšana ārpus mājām, gan pusdienas, gan vakariņas. Vidusjūras virtuve ir tik daudzveidīga un garšīga, ka katrs pats no ēdienkartes izvēlēsies ko baudīt un nogaršot. 
 • Individuālie tēriņi. 
 • Ekskursijas pēc izvēles: Izbrauciens ar laivu, trekkings līdz Kanjonam ar džipu, diena autentiskā sardu vidē…

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos, raksti man whatsapp: +39 3472735976 Piesakoties, noteikti norādi man vai esi “Bella Sardīnija” jogas grupas dalībnieks. Ja nē, vai esi kopā ar mani jogojis vismaz vienu, divas reizes, kādā no bezmaksas nodarbībām. Vai varbūt šis Jogas Retrīts būs tava pirmā iepazīšanās ar Kundalini jogu?! 

Pirmā iemaksa ir 200 eiro, kas nav atgriežama, ja gadījumā neierodaties savas vainas dēļ. 

 • Retrīti tiek organizēti nelielām grupām, max. 15 cilvēki. 
 • Tiek gaidīti arī vīrieši ! Kundalini Joga ir piemērota ik vienas rases pārstāvim, jebkurā vecumā ar jebkādām fiziskajām kaitēm, jebkuras reliģijas piekritējam, jo Kundalini joga nav reliģija.
 • Piesakoties, lūdzu norādiet, ja esiet pāris. 
 • Retrīts nav piemērots līdzbraucējiem. 

Lidojumi ar Airbaltic tiešo reisu Rīga – Olbija. Tas ir pēdējais tiešais reiss šogad. Nākošie retrīti līdz nākošā gada maijam notiks salas Dienvidos un uz Cagliari var atlidot tikai ar pārsēšanos, bet tā nav problēma, jo nedēļa Sardīnijā & Kundlaini Yoga ir tā visa un vēl vairāk vērta!

Uz sazināšanos un tikšanos šeit Sardīnijā !