YOGA RETRĪTS SARDĪNIJĀ


KUNDALINI JOGAS RETRĪTS SARDĪNIJĀ

no 19. līdz 26. jūnijam

no 3. līdz 10. jūlijam 

Kas jūs sagaida Retrīta laikā?

Prieks DZĪVOT, vingrot, peldēties kristāldzidrā jūrā, kāpt kalnos, baudīt Vidusjūras virtuvi, laiskoties saulē, atpūsties un būt brīnišķīgā kompānijā!

Katru dienu būs rīta joga un jogosim arī gandrīz katru vakaru. Būs dienas, kad mēs dosimies trekingā, vienā no dienām iesim trekingā uz vienu no Eiropas lielākajiem kanjoniem un tad jau vakarā neko vairāk, kā vien sacelt kājas gaisā un paņemt vīna glāzi rokās, negribēsies. Šie divi retrīti notiks Cala Gonone ciematiņā, kas atrodas kalnu ielejā salas vidienē Austrumu krastā. 

Retrīts, kas notiks no 19.06. līdz 26.06. iekrīt Saulgriežu laikā, kas ir ļoooti īpašs laiks, lai attīrītos un enerģetiski uzlādētos, lai atdzimtu un saplūstu ar Visuma smalkajām enerģijām. Sardīnija ir ļoti antīka zeme ar daudzu tūkstopšu gadu senu vēsturi. Te ir daudzas svētvietas, kurām ir ļoti spēcīga enerģētika. Sardīnija IR īstā vieta, kur smelties spēku un enerģiju no Mātes Zemes dzīlēm un Debesīm.

Visiem, kas piedalīsies pirmajā Retrītā Saulgriežu Vakars notiks sardu Meistares vadībā esot starp pašiem sardiem, šiem brīnišķīgajiem, sirsnīgajiem cilvēkiem ! Tā ir vienreizēja iespēja, ko no visas sirds iesaku izmantot!

Retrīta cena ir 700 eiro + aviobiļetes iegāde.

Kas IR iekļauts cenā?

 • Transfēra izmaksas uz/no lidostas, pārvietošanās uz trekinga vietām un citiem ekskursiju objektiem, kas ir iekļauti programmā.
 • Dzīvošana villā pa 2-3-4 cilvēki vienā istabā. Tie, kas grib atsevišķu istabu ar lielo gultu, tiem ir 100 eiro papildus piemaksa. Te būs veļasmašīna, kur katru dienu varēsim mazgāt drēbes.
 • Brokastis, vieglas pusdienas atrodoties villā + dažādi Snack, augļi, ūdens un tml. 
 • Jogas nodarbības + meditācijas vakari. Kopā būs no 10 līdz 14 jogas sesijām. Jūsu rīcībā būs jogas paklājiņi, bet jums jāparūpējas par baltām un ļoti vieglām drēbītēm, jo šeit būs karsti. 

Kas NAV iekļauts cenā:

 • Ēšana ārpus mājām, gan pusdienas, gan vakariņas. Vidusjūras virtuve ir tik daudzveidīga un garšīga, ka katrs pats no ēdienkartes izvēlēsies ko baudīt un nogaršot. 
 • Individuālie tēriņi. 
 • Izbrauciens ar laivu. Ja gribēsiet izbraukt eksursijā (un es noteikti to ieteikšu darīt).
 • Kas gribēs varēs iznomāt Scooter, velo, autiņu. 

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos, raksti man whatsapp: +39 3472735976 Piesakoties, noteikti norādi man vai esi “Bella Sardīnija” jogas grupas dalībnieks. Ja nē, vai esi kopā ar mani jogojis vismaz vienu, divas reizes, kādā no bezmaksas nodarbībām. Vai varbūt šis Jogas Retrīts būs tava pirmā iepazīšanās ar Kundalini jogu?! 

Pirmā iemaksa ir 200 eiro, kas nav atgriežama, ja gadījumā jūs neierodaties savas vainas dēļ. 

 • Retrīti tiks organizēti nelielām grupām, max. 10-12 cilvēkiem. 
 • Tiek gaidīti arī vīrieši ! Kundalini Joga ir piemērota ik vienas rases pārstāvim, jebkurā vecumā ar jebkādām fiziskajām kaitēm, jebkuras reliģijas piekritējam, jo Kundalini joga nav reliģija.
 • Piesakoties, lūdzu norādiet, ja esiet pāris. 
 • Retrīts nav piemērots līdzbraucējiem. 

Lidojumi ar Airbaltic tiešo reisu Rīga – Olbija. Iesaku jau šodien iegādāties aviobiļetes, jo cenas manuprāt ir ļoti labas. Lidojums no 19. līdz 26. jūnijam maksā 223 eiro (bāzes cena) un no 3. līdz 10. jūlijam 186 eiro. 

Uz sazināšanos un tikšanos šeit Sardīnijā !