CONTACT

E- mail: bellasardinija@gmail.com

TEL: +39 3472735976 (speak Latvian, Russan, Italian)

FOLLOW Bella Sardinija on Face Book and on Instagram !

P.S. Visu rakstu autortiesības pieder man, Olitai Supei, ja vēlaties pārpublicēt kādu fragmentu no manas mājas lapas, atsauce uz manu mājas lapu www.bellasardinija.com ir OBLIGĀTA! Lai pārpublicētu visu rakstu, lūdzu sazināties ar mani personīgi.

Rakstiet man jebkurā jautājumā, ja vien varu jums būt noderīga un palīdzēt saorganizēt brīnišķīgas brīvdienas Sardīnijā!

 

6 Responses to CONTACT

 1. Gita saka:

  Nākošnedēl var izbaudig braucuenu ar Matildi,bushu no 6-13 datumam?

  Like

 2. Ieva saka:

  Sveika, Olita!

  Plānojam novembrī doties īsā ceļojumā uz Sardīniju, bet nav īstas skaidrības par laika apstākļiem kādi tur ir novembrī? Varbūt variet nedaudz nokomentēt par temperatūru un nokrišņu esamību/neesamību novembrī.

  Paldies!
  Ieva

  Like

  • Olita saka:

   Visvairak nokrisnju ir tiesi oktobra beigas un novembri, un tad februari un marta. Temperatura videji ir 22 gradi. Lietus var lit gan 3 dienas, gan nelit vispar. Risks. Ja gribat paspet pacelot mierigi – iesaku to darit lidz oktobra vidum. Personigi man visvairak nepatik no janvara lidz marta beigam. Tas ir laiks, ko neiesaku Sardinijas apcelosanai, parejie menesi ir ok, tikai jarekinas, ka nesezona viss ir ciet. Ja planojat lidot uz salu novembri, noteikti nemiet lidmasinu uz Cagliari.

   Like

 3. Ināra saka:

  Sveika, Olita!
  Mani ieinteresēja piedāvātie kosmētikas produkti. Esmu Itālijā Rimini būšu šeit līdz novembrim. Produkta cenas bija dažādas, vai tas ir MLM bizness. Gribētu zināt vairāk informācijas. Ceru saņemt no Jums info, varu arī piezvanīt. Esmu draugos Ināra Olle. Jauku dienu ar cieņu Ināra.

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s