Rekomendācijas


Sant' AntiocoKatrai pilsētai ir sava unikāla smarža, vēsture un raksturs. Lai “sadraudzētos” ar jebkuru vietu zemes virsū un paņemtu no tās labāko, tam ir vajadzīgs laiks, kuru nevar iegūt viena ceļojuma laikā, un kuru nevar iegūt ne mēneša, ne gada laikā. Lai iepazītu to – tajā ir jādzīvo!

Katrs no Jums pilnīgi noteikti savu ceļojumu uz Sardīniju cenšas saplānot pēc iespējas optimālāk, iekļaujot savā maršrutā Google atrastus ieteikumus un aprakstus par šo brīnišķīgo salu. Taču patiesībā viss skaistais un interesantais vienmēr paliek savās vecajās vietās, gaidot jūs, lai pārsteigtu, gadiem, gadu desmitiem, simtiem un tūkstošiem ilgi.

Sadaļā RECOMMENDATIONS esmu ielikusi vairākas interesantas vietas un lietas, bez kurām nu nekādi neiztikt.

Daudzi cilvēki man raksta, lai viņiem pastāstu, kur aizbraukt, lai palīdzu saorganizēt neaizmirstamas brīvdienas, un es to ar lielāko prieku daru! Taču tam visam ir vajadzīgs laiks. Lielā pieprasījuma dēļ, tas jau ir kļuvis par manu “darbu”, kuru par laimi varu darīt ar mīlestību, tāpēc visiem tiem, kas, kas vēlas savas brīvdienas pavadīt īpašā autentiskā Sardīnijas atmosfērā, un katru sava ceļojuma dienu pavadīt patiešām VĒRTĪGI, redzot visinteresantākās vietas, baudot īsto Sardīniju un iepazīstoties ar īstajiem sardiem un viņu tradīcijām, esmu sagatavojusi vairākus ceļojuma maršrutus. Sīkākai informācijai rakstiet man uz email.

Nora - senā Feniķiešu pilsēta.

Nora – senā Feniķiešu pilsēta.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.